Dodano 23/03/2018

Konkurs dla studentów politechniki rozstrzygnięty!

W czwartek 22 marca 2018 roku Wawel Service miał przyjemność wręczyć nagrody dla laureatów konkursu „Przestrzeń sąsiedzka. Pawilon ekspozycyjny – kompozycja elementarna”,  który wraz z Zakładem Architektury Elementarnej Politechniki Krakowskiej organizowaliśmy dla studentów I roku. Jest on efektem rozpoczętej 16 stycznia bieżącego roku współpracy pomiędzy Wawel Service, a Politechniką Krakowską.

Celem konkursu było wyłonienie najlepszego projektu na zagospodarowanie przestrzeni wspólnej okolicy Piasta Park. Studenci wykazali się nie tylko kreatywnością i pomysłowością ale przede wszystkim dużym profesjonalizmem i znajomością tworzenia kompozycji elementarnych. Wśród wszystkich prac zostało wyłonione 7 prac wyróżnionych oraz 3 prace, które zostały nagrodzone jako zwycięskie. Wyróżnione projekty będzie można obejrzeć biurach sprzedaży oraz w trakcie targów, gdzie swoje stanowiska ma Wawel Sevice. Jak zapowiadają władze uczelni oraz dyrektor sprzedaży Wawel Service Adrian Potoczek ten konkurs to dopiero początek współpracy.

“Cieszymy się ogromnie, że możemy współpracować z Politechniką Krakowską i tworzyć tak ciekawe projekty jak ten z konkursem dla studentów I roku. Takie przedsięwzięcia jak to pozwalają nam zobaczyć, że w młodych ludziach tkwi nie tylko potencjał ale też chęć pracy przy takich projektach. Mamy zamiar to kontynuować i tym samym  wspierać formułę dydaktyczną i naukowo-badawczą prowadzoną w Zakładzie Architektury Elementarnej.”

Idealnym potwierdzeniem tej deklaracji jest to, że już od II semestru akademickiego startuje duży konkurs dla 4 i 5 roku gdzie nagrodą będzie realizacja projektu przez Wawel Service.

Wszystkim laureatom konkursu raz jeszcze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj również

Czytaj więcej

Zobacz również