Dodano 01/06/2017

Wawel Service ma już 25 lat

25 lat temu na polskim rynku pojawiła się firma Wawel Service. Mijające ćwierćwiecze było okresem szybkiego rozwoju. Dziś marka jest rzetelnym i zaufanym liderem w branży nieruchomości.

Wszystko zaczęło się…na Kurdwanowie  

Pierwszą inwestycją Wawel Service było osiedle Millenia na krakowskim Kurdwanowie.

- W tamtym czasie wszystko było nowe, musieliśmy intuicyjnie prowadzić ten biznes. Patrząc na Wawel Service dziś, wiem, że ta szybka nauka - skok na głęboką wodę, dała nam siłę, dzięki której możemy świętować 25. rok działalności. Dalej budujemy na Kurdwanowie i ta radość z prowadzenia biznesu, która towarzyszyła nam wtedy, jest cały czas – mówi prezes Wawel Service, Bogusław Maciaś.

Dobra passa trwa

Wieloletnia działalność pozwoliła zdobyć cenne umiejętności w nabywaniu terenów budowlanych, nadzorowaniu procesu projektowego i zarządzaniu procesem budowy. Dotrzymywanie umów dało klientom poczucie bezpieczeństwa i zbudowało renomę firmy.

- Głównym celem Wawel Service jest budowanie solidnych mieszkań dostosowanych do potrzeb ludzi ceniących funkcjonalność i komfort. Zadowolenie mieszkańców zbudowanych przez nas osiedli daje nam wiele satysfakcji. Jest też bez wątpienia potwierdzeniem sensu naszej pracy oraz pasji, z jaką ją wykonujemy – potwierdza Bogusław Maciaś.

Dziś Wawel Service może pochwalić się liczbą ponad 3500 mieszkań oddanych do użytku w Krakowie, Warszawie i Katowicach, a także inwestycjami dla wymagających m.in. w Zakopanem, Czorsztynie czy Michałowicach.

 

 

 

Czytaj również

Czytaj więcej

Zobacz również