Dodano 18/03/2013

Mokotów Residence - niższe ceny w marcu

Rabat w wysokości aż do 1000 zł na każdy mkw. wybranego mieszkania w inwestycji „Apartamenty na Mokotowie”! Warunek - podpisanie umowy przedwstępnej do końca marca 2013.

Proponujemy naszym Klientom rabat w wysokości aż do 1000 zł na każdy metr kw. wybranego mieszkaniaw inwestycji „Apartamenty na Mokotowie”! Jedynym warunkiem jest podpisanie umowy przedwstępnej do końca marca 2013. Dzięki temu można nabyć wymarzone mieszkanie taniej nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych!

„Apartamenty na Mokotowie” to wyjątkowa inwestycja, skierowana do wymagających klientów, dla których liczy się wyszukana architektura budynku, kameralność, oraz liczne udogodnienia. Budynek zaprojektowany na planie dwóch prostokątów otwiera się w kierunku południowo-zachodnim na zielony dziedziniec. Nowoczesna forma architektoniczna i szlachetne materiały wykończeniowe: kamień, drewno, szkło podkreślają prestiżowy charakter miejsca zachowując ciepłą atmosferę wnętrza.

Ostatnie wolne mieszkania mają powierzchnie od 37 do 107 m2. Wszystkie wyposażone są w tarasy lub loggie. Na najwyższych kondygnacjach przewidziane zostały dwupoziomowe apartamenty z prywatnymi tarasami. W naszej ofercie znajdują się również mniejsze lokale o metrażach 37 – 48 m2, takie mieszkania idealnie wpisują się w oczekiwania znacznej części potencjalnych nabywców – mówi Grzegorz Zagrabski, prezes Wawel Service. - Mniejsze apartamenty to wybór idealny dla młodych małżeństw oraz singli, swoją ofertę kierujemy również do inwestorów, którzy mieszkania kupują na wynajem – dodaje.

W podziemnym garażu znajdują się miejsca postojowe dla mieszkańców i ich gości, oraz komórki lokatorskie. W budynku są 2 windy komunikujące ze sobą wszystkie kondygnacje. W apartamentowcu zapewniona jest całodobowa ochrona.

 

Więcej informacji o mieszkaniach Wawel Service i inwestycji „Apartamenty na Mokotowie”:  www.apartmentynamokotowie.pl 

 

Czytaj również

9 oraz 10 marca zapraszamy Państwa na Dni Otwarte „Apartamentów na Mokotowie”. Specjalne warunki cenowe - aktualne tylko podczas Dni Otwartych!

Czytaj więcej

Zobacz również