Dodano 18/06/2012

Wawel Service na konferencji Kraków PR

Firma Wawel Service, działająca na rynku nieruchomości od 20 lat, jako jeden z partnerów Stowarzyszenia Kraków PR została zaproszona do zaprezentowania swoich działań CSR podczas konferencji,  która odbędzie się 26 stycznia o godz. 18:30 w Hotelu Kossak w Krakowie. 

Deweloper znany jest nie tylko jako solidny  inwestor, ale także jako firma odpowiedzialna społecznie. Od wielu lat angażuje się w liczne akcje charytatywne. Najnowszą inicjatywą podjętą wraz z Fundacją Aby żyć jest kampania „Wspieramy Rodziny”, nawiązująca do idei budowania przyjaznych, rodzinnych osiedli.

W ramach kampanii podejmowany jest szereg działań mających na celu edukowanie społeczeństwa w dziedzinie neuroinfekcji oraz wspieranie dzieci i młodzieży dotkniętych chorobami infekcyjnymi układu nerwowego. Udział w kampanii Fundacji Aby żyć jest najważniejszym aspektem naszej poza deweloperskiej działalności.  Jesteśmy dumni, że dzięki naszemu wsparciu możemy chronić i ratować to, co najcenniejsze – ludzkie życie – mówi Bartłomiej Rzepa, Prezes Wawel Service.

Styczniowa konferencja Kraków PR w całości będzie poświęcona działaniom CSR. Prelegenci przedstawią ciekawe case studies, raporty i wnioski na temat tego, czy społeczna odpowiedzialność biznesu ogranicza się jedynie do filantropii, czy też powoli staje się filozofią biznesu i organizacji. 

Czytaj również

Już teraz klienci firmy Wawel Service mogą pospacerować wirtualnie po inwestycji, która powstaje przy ul. Mochnackiego w Krakowie. Możliwości te daje innowacyjny projekt jakim jest WirtualnyDom.com.

Czytaj więcej

Zobacz również