Dodano 27/02/2013

„Apartamenty na Mokotowie” na Targach Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE

Już w najbliższy weekend (02-03.03) odbędą się Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE - największa i najważniejsza impreza targowa dedykowana rynkowi nieruchomości. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę cenową, aktualną podczas targowego weekendu oraz podczas planowanych na kolejny weekend (9-10 marca) Dni Otwartych inwestycji.

Dla gości Targów Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2013 proponujemy rabat w wysokości do 1000 zł na każdy metr kw. wybranego mieszkania w inwestycji „Apartamenty na Mokotowie”! Warunkiem jest podpisanie umowy przedwstępnej do końca marca br.

Po szczegóły zapraszamy do stoiska Wawel Service nr. 129 w godzinach od 10 do 17.

Apartamenty na Mokotowie - wyższe standardy mieszkaniowe

„Apartamenty na Mokotowie” to ekskluzywny budynek mieszkalny zlokalizowany przy ul. Rolnej 179 w Warszawie. W ofercie znajdują się mieszkania w standardzie deweloperskim, wszystkie wyposażone są w tarasy lub loggie. Na najwyższych kondygnacjach przewidziane zostały lokale dwupoziomowe z prywatnymi tarasami. Do sprzedania pozostało tu jeszcze kilkanaście apartamentów o metrażach: od 37 do 107 mkw. Mieszkania gotowe do odbioru.

W targowej ofercie Wawel Service znajdziecie Państwo również 3 i 4 pokojowe mieszkania o metrażu 72 i 90 mkw w ukończonej inwestycji przy ulicy Świetlików 8 na warszawskim Bemowie.

 

Zapraszamy do stoiska Wawel Service nr. 129!

 

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie 2013

02 i 03 marca (sobota-niedziela)

w godzinach 10.00 - 17.00

TORWAR, ul. Łazienkowska 6a

 

http://www.taniemieszkania.pl/ , www.apartamentynamokotowie.pl, www.swietlikow.pl

Czytaj również

W dniach 23 i 24 lutego odbędzie się wiosenna edycja Targów redNet Dom Mieszkanie Wnętrze. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną, obowiązującą tylko podczas targowego weekendu.

Czytaj więcej

Zobacz również