Dodano 08/02/2013

Biuro Sprzedaży Klonowica otwarte również w sobotę 9 lutego

Wawel Service otwiera swoje Biuro Sprzedaży przy ul. Klonowica w najbliższą sobotę - 9 lutego. To doskonała okazja dla zainteresowanych kupnem mieszkania w tej inwestycji.

W najbliższą sobotę (09.02.2013), w godzinach od 09.00 do 13.00 Klienci zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli zobaczyć - jak z bliska wygląda inwestycja Wawel Service zlokalizowana przy ul. Klonowica w Krakowie. Na odwiedzających czekać będą konsultanci Wawel Service, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją.

Serdecznie zapraszamy!

ul. Klonowica 20A, 30-654 Kraków

tel.: (48) 694 406 892

Inwestycja Klonowica to nowoczesny i funkcjonalny budynek wielorodzinny o wysokości sześciu kondygnacji. Na projekt składa się 177 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach: od 25 do 74 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a lokale znajdujące się na parterze wydzielone ogródki do indywidualnego zagospodarowania i aranżacji.

Układ architektoniczny inwestycji Klonowica wykorzystuje sprawdzone i lubiane przez mieszkańców rozwiązanie, jakim jest wspólna przestrzeń wewnętrzna, nazywana dziedzińcem. W podziemiach budynku znajdzie się garaż z miejscami postojowymi dla mieszkańców i ich gości.

Więcej informacji o inwestycji Klonowica: http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/klonowica

Czytaj również

Rozpoczęła się Wojna Domowa 2013 - ranking inwestycji deweloperskich. W wyścigu do tytułu Inwestycji Roku 2013 startuje projekt Wawel Service – Klonowica.

Czytaj więcej

Zobacz również