Dodano 31/10/2012

Relacja z Dni Otwartych inwestycji „Apartamenty na Mokotowie”

W miniony weekend (27-28.10) inwestycja „Apartamenty na Mokotowie” przy ul. Rolnej 179 w Warszawie otworzyła swoje drzwi zapraszając na pierwsze po oddaniu do użytkowania - Dni Otwarte. Impreza cieszyła się dużą popularnością wśród zainteresowanych nabyciem lokum w Warszawie.

Mimo niesparzającej pogody, w ostatni weekend października, podczas dwóch dni otwartych kameralną inwestycję „Apartamenty na Mokotowie” odwiedziło prawie 100 rodzin. Goście mogli dokładnie przyjrzeć się oddanej do użytku we wrześniu br inwestycji, a także skorzystać ze specjalnych atrakcji i rabatów.

Budynek został szczególnie przygotowany na przyjęcie gości. Na parterze, w recepcji, od samego rana na odwiedzających czekali przedstawiciele Wawel Service, którzy wręczali foldery ze wstępnymi informacjami o dostępnych w ofercie mieszkaniach, ich szkicami i cenami. Następnie zapraszano gości do mieszkania na parterze z  widokiem na patio - pięknie zaśnieżone o tej porze roku. Na wygodnych, miękkich kanapach, przy świecach, delikatnej muzyce, przy kawie i słodkich drobiazgach – nasi gości mieli czas na przejrzenie otrzymanych materiałów. Następnie zapraszani byli do obejrzenia wybranych apartamentów.

Największe zainteresowanie wzbudzały mieszkania 3 pokojowe w metrażu 70-90m2, z widokiem na patio. Wielu oglądających  pytało o mieszkania z dużymi tarasami i balkonami. Zainteresowani Mokotów Residence byli głównie dotychczasowi mieszkańcy Mokotowa. Ta dzielnica Warszawy jest tak wyjątkowa, ze trudno się z nią rozstać, nawet w momencie podjęcia decyzji o nowym lokum.

Goście mieli okazję skorzystać z porad doradcy finansowego,  wiele osób rozmawiało z dyrektorem ds. sprzedaży o warunkach ewentualnego zakupu.  Po zwiedzaniu wybranych apartamentów kilkanaście osób umówiło daty spotkania w naszym biurze sprzedaży.

Podczas Dni Otwartych, wielu z naszych gości wyraziło uznanie dla  standardu wykończenia naszego apartamentowca. Mokotów Residence to wyjątkowa inwestycja, skierowana do wymagających klientów, dla których liczy się wyszukana architektura budynku, kameralność, oraz liczne udogodnienia – mówi Grzegorz Zagrabski, współwłaściciel Wawel Service.

Wszystkim, którzy zechcieli odwiedzić inwestycję „Apartamenty na Mokotowie” w czasie Dni Otwartych serdecznie dziękujemy i  zapraszamy do ponownej wizyty - tym razem w biurze sprzedaży przy ul. Czerniakowskiej 178a.

Czytaj również

Informujemy, że w dniu 2 listopada 2012 roku biuro sprzedaży Wawel Service – Plac na Groblach 21 w Krakowie będzie otwarte w godzinach od 10.00 – 14.00. Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

Zobacz również