Dodano 20/10/2012

Relacja z wydarzenia: Małopolskie Targi Innowacji

W ubiegły piątek (12.10.2012) na Małym Rynku w Krakowie odbyła się kolejna – piąta już edycja Małopolskich Targów Innowacji. Organizatorem Targów jest Województwo Małopolskie. 

W czasie targów na prawie 50 stoiskach można było zobaczyć i zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami techniki i technologii z wielu branż. Firmy wystawiennicze  musiały wykazać się tym, że ich produkty, stosowane technologie czy też świadczone usługi są innowacyjne – tzn. nowatorskie, wyjątkowe i konkurencyjne. Swoje stoiska rozstawiły firmy prezentujące - motoryzację, biotechnologię, informatykę, telekomunikację, firmy narzędziowe, jubilerskie, szkoleniowe, związane z branżą budowlaną, gier i wiele innych. 

Cieszymy się, że w tak zacnym gronie mogliśmy zaprezentować również naszą technologię – domy energooszczędne budowane w technologii ze spienionego polistyrenu (Neopor® -u). Zainteresowanie naszym produktem było spore. Wszystkim, którzy odwiedzili  targowe stoisko PRO-ECO Invest S.A. serdecznie dziękujemy!

 

Czytaj również

20. i 21. października w Centrum Targowym Chemobudowa będzie można zapoznać się z ofertą rynku mieszkań i domów. Wawel Service przygotowało specjalną ofertę, aktualną tylko podczas targowego weekendu.

 

Czytaj więcej

Zobacz również