Dodano 09/10/2012

Wawel Service wyróżniony na Targach redNet

Niezmiernie nam miło poinformować, że po raz kolejny firma Wawel Service otrzymała wyróżnienie w kategorii „Przyjazny Wystawca” wrześniowych Targów redNet Dom Mieszkanie Wnętrze w Krakowie.

„Przyjaznego Wystawcę” wybierają targowi goście, oceniając przygotowanie stoiska i jakość obsługi klienta. Jest nam niezmiernie miło, że kolejny raz otrzymaliśmy wyróżnienie jako „Przyjazny Wystawca” .– mówi  Piotr Kijanka, Dyrektor Działu Sprzedaży Wawel Service. - Udział w tej edycji targów był dla nas szczególny również dlatego, że mieliśmy przyjemność przedstawić Klientom naszą najnowszą, rozpoczętą już inwestycję przy ul. Mochnackiego w Krakowie – dodaje.

Targi redNet Dom Mieszkanie Wnętrze w Krakowie to jedna z  największych imprez targowych branży nieruchomości w Małopolsce. Mieszkańcy Krakowa i okolic w ciągu dwóch dni mogli zapoznać się z pełną ofertą nieruchomości mieszkaniowych, najnowszymi propozycjami firm z branży wyposażenia wnętrz czy też ofertami banków i pośredników finansowych.

Już dziś zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska Wawel Service podczas kolejnej edycji Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań, która odbędzie się w hali PTG „Sokół” przy ul. Piłsudskiego 27 w dniach 13-14 października.

Czytaj również

12 października zapraszamy do stolicy małopolski. Kraków po raz piąty zostanie gospodarzem Małopolskich Targów Innowacji. Przed nami część targowa, panele dyskusyjne, konferencja, wystawa oraz gala finałowa konkursu Małopolski Inkubator Pomysłowości.

Czytaj więcej

Zobacz również