Dodano 18/09/2012

Wawel Service sponsorem szkoły Glosator

Wawel Service został strategicznym sponsorem szkolnego klubu sportu i turystki Glosator. W szkole dzieci uczą się jazdy na nartach i snowboardzie, pływania oraz gry w tenisa. Klub organizuje liczne wyjazdy i obozy sportowe wspierając tym samym młode talenty. Uczniowie aktywnie uczestniczą w życiu szkoły, która co roku realizuje autorskie programy nauczania już od klas 1-3.

-Cieszymy się, że dzięki naszemu wsparciu, młodzież może rozwijać się w obszarze sportu. Aktywność fizyczna jest ważna dla zdrowia i pomaga rozładować nadmiar energii, której, jak wiemy nie brak większości dzieci. Być może, wśród uczniów znajdzie się talent na miarę Adama Małysza ”- mówi Bartłomiej Rzepa, prezes firmy.

To kolejna organizacja, którą wspiera Wawel Service. Firma od lat działa na rzecz dzieci pomagając m.in. fundacji „Dzieciom Grodzieńszczyzny”, „Przyjaciel dziecka” czy „Teatr za jedne uśmiech”.

Czytaj również

Wyspiański Park został nominowany do nagrody „Budowa Roku 2010”. Konkurs organizowany jest przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Infrastruktury oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Czytaj więcej

Zobacz również