Dodano 18/09/2012

Piknik narciarski Wawel Service

W zeszłą sobotę w Kluszkowcach odbył się piknik narciarski organizowany przez Wawel Service. Główną atrakcją tego wydarzenia były Zawody Narciarskie o Puchar Prezesa. W slalomie gigancie udział wzięli zarówno pracownicy firmy, jak i jej przyjaciele, którzy od lat uczestniczą w podobnych wydarzeniach. Pogoda dopisała, a zawodnicy pokazali pełnię swoich umiejętności, duże zaangażowanie i hart ducha.

- To pierwsza impreza tego typu organizowana przez Wawel Service. Jej celem było przede wszystkim promocja aktywnego wypoczynku oraz integracja wszystkich uczestników. Myślę, że udało nam się zarazić innych naszą pasją do narciarstwa, a zawody na stałe wejdą do kalendarza wydarzeń sportowych Wawel Service – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes firmy.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali instruktorzy z krakowskiej szkoły sportowej Glosator, której sponsorem strategicznym jest Wawel Service. Zwycięzców wyłoniono w trzech kategoriach i przyznano im puchary oraz nagrody rzeczowe. Pozostałym uczestnikom wręczono nagrody pocieszenia oraz zaproszenie na kolejne zawody w przyszłym roku.

Czytaj również

Jak wskazują wyniki badań przeprowadzonych wśród Internautów planujących zakup nowego mieszkania, co trzeci z nich jest zainteresowany opcją wykończenia „pod klucz”. Jeden na dziesięciu przyznaje również, że skorzystałoby z takiej oferty niezależnie od ceny. 

Czytaj więcej

Zobacz również