Dodano 18/09/2012

Wawel Service członkiem SBDiM

Wawel Service został członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. To samorządne zrzeszenie osób związanych z przygotowaniem i realizacją budownictwa mieszkaniowego. Celem Stowarzyszenia jest promowanie inwestycji, propagowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz budowanie pozytywnego wizerunku inwestorów mieszkaniowych.

 - Stowarzyszenie realizuje wiele działań na rzecz rozwoju budownictwa i podnoszenia jakości inwestycji,  dlatego nie mogło w nim zabraknąć jednego z najstarszych krakowskich deweloperów czyli Wawel Service. Członkostwo w SBDiM pozwoli nam na czynny udział we wszystkich jego inicjatywach- mówi Bartłomiej Rzepa, prezes firmy.

Wawel Service to firma z tradycjami, która działa na polskim rynku od ponad 18 lat. Specjalizuje się w sektorze tanich mieszkań, budując bezpieczne i rodzinne osiedla. Obecnie spółka realizuje kilka inwestycji mieszkaniowych na terenie Krakowa i Warszawy.

Czytaj również

Małopolski oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa udzielił rekomendacji dla Wawel Service za inwestycję Wyspiański Park w Krakowie. To kolejne, po „Budowie Roku 2010” wyróżnienie budynku przy ul. Pod Fortem. 

Czytaj więcej

Zobacz również