Dodano 18/09/2012

Trzeci wymiar inwestycji

Firma Wawel Service jako pierwsza w Polsce w pełni wykorzystała możliwości wirtualnej prezentacji inwestycji. Internauci mogą obejrzeć budynek oraz poszczególne mieszkania w inwestycji ‘Halszki 28’ w Krakowie. Wystarczy wejść na stronę dewelopera i wybrać się na wirtualny spacer w trójwymiarze. Taki sposób prezentacji inwestycji pozwala na dokładne zapoznanie się z wyglądem osiedla, lokali, a także okolicy powstających właśnie budynków.

-‘Wirtualny Dom’ to doskonały sposób by zobaczyć inwestycję jeszcze na etapie realizacji  i zdecydować, które mieszkanie nam odpowiada. Dzięki nowoczesnej technice można oglądnąć konkretny lokal i jego układ, co z kolei umożliwia wcześniejsze zaprojektowanie wyglądu wnętrz – mówi Piotr Kijanka, dyrektor ds. sprzedaży Wawel Service.

‘Halszki 28; to nowoczesny budynek wielorodzinny w kształcie litery „U” z amfiteatralną ekspozycją w kierunku południowym. Obecnie do użytku oddawany jest I etap inwestycji i trwa realizacja kolejnych. Więcej informacji oraz wirtualny spacer dostępny jest pod adresemwww.taniemieszkania.pl.

Czytaj również

Teraz każdy, kto chce sprzedać nieruchomość może zgłosić się do Wawel Serivce. Odkupujemy ją za gotówkę. Wystarczy skontaktować się z doradcą, podać szczegóły posiadanej nieruchomości i czekać na ze strony firmy.

Czytaj więcej

Zobacz również