Dodano 18/09/2012

Wawel Service Firmą Roku 2011

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało nagrodę dla firmy Wawel Service w kategorii Firma Roku. Certyfikat Polish Product (w skrócie CPP) ma na celu wyróżnienie polskich podmiotów gospodarczych i ich produktów na rynkach zagranicznych i krajowym.

Nagroda w kategorii Firma Roku przyznawana jest za osiągnięcia przedsiębiorstwa i jego pozycję na rynku. Nadawana jest na podstawie podsumowania działań firmy w ostatnich latach; jej osiągnięć oraz rekomendacji partnerów handlowych. Kapituła ocenia również dotychczasowe nagrody i wyróżnienia oraz działalność charytatywną przedsiębiorstw.

‘Certyfikat Polish Product’ to jasny znak dla naszych Klientów, że Wawel Service jest firmą wiarygodną i godną zaufania. To również ogromne wyróżnienie dla nas samych i nagrodzenie ponad 18-letniej pracy w branży deweloperskiej – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes spółki.

Wawel Service może pochwalić się ponad 2000 wybudowanych mieszkań w kilkudziesięciu inwestycjach. Firma jest już laureatem innych konkursów, jak choćby Budowy Roku czy Mieszkaniowej Marki Roku.

Czytaj również

Firma Wawel Service znalazła się gronie 50 największych deweloperów mieszkaniowych w Europie środkowo-wschodniej. Lista „TOP 50” została opublikowana przez anglojęzyczny magazyn rynku nieruchomości CIJ.

Czytaj więcej

Zobacz również