Dodano 18/09/2012

Wawel Service partnerem Kraków PR

Firma Wawel Service została partnerem Stowarzyszenia Kraków PR. Organizacja ma na celu zrzeszanie lokalnego środowiska osób związanych z branżą Public Relations. Głównym aspektem jej działalności jest organizowanie regularnych spotkań poświęconych różnym zagadnieniom z dziedziny PR. Do dyskusji Stowarzyszenie zaprasza znanych i cenionych specjalistów, a udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Klienci kupujący mieszkanie kierują się głównie opinią na temat dewelopera, dlatego dbanie o wizerunek i budowanie pozytywnych relacji z otoczeniem to dwa niezwykle ważne elementy naszej działalności. Udział w spotkaniach Kraków PR pozwoli nam jeszcze lepiej komunikować się z mediami i przekazywać informacje o naszej firmie – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

Najbliższe spotkanie Stowarzyszenia odbędzie się 29 listopada  w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Tematem dyskusji będzie PR w sektorze kosmicznym. Więcej informacji na http://krakowpr.pl/

Czytaj również

Za nami kolejna edycja targów mieszkaniowych Dom Mieszkanie Wnętrze, które odbyły się w ubiegły weekend w hali targów w Krakowie. Najbardziej zaskakującym wydarzeniem giełdy było symboliczne pochowanie programu Rodzina na Swoim przez firmę Wawel Service. 

Czytaj więcej

Zobacz również