Klub narciarski Lider

Lider to krakowska szkoła narciarska, która organizuje kursy na stopnie instruktorskie (demonstrator PZN, pomocnik instruktora PZN); sportowe treningi z pomiarem czasu oraz szkolenia indywidualne i grupowe na stokach Długa Polana oraz Myślenice Zarabie. Sporty zimowe to nie jedyna domena szkoły – od lat organizuje ona również Zawody o Puchar Kubusia Puchatka. Uczestnikami zawodów mogą być dzieci, które urodziły się w 2002 roku i później.

Wawel Service, współorganizator zawodów, już od wielu lat patronuje młodym pasjonatom sportu oraz podejmuje szereg działań na rzecz promocji zdrowia i aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie rodziny. Zawody organizowane przez Klub Narciarski Lider i Wawel Service mają na celu podnoszenie poziomu umiejętności rowerowych wśród dzieci.

W tracie zawodów odbywa się szereg dodatkowych atrakcji np. pokaz motocykli Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Krakowie, a Wawel Service rozdaje młodym uczestnikom baloniki i słodkie niespodzianki.

Więcej na temat Klubu Narciarskiego Lider

Czytaj również

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque mattis turpis at eros tincidunt, id volutpat sem tempus. Mauris nec leo nec neque pellentesque rutrum. Curabitur interdum nunc sed ex pretium mollis. Pellentesque tincidunt purus a ex vestibulum tincidunt.


Zobacz również