Mecenat sztuki: Ryho Paprocki

Chcemy aby nasze osiedla posiadały indywidualny charakter i dusze, które możemy nadać im we współpracy z Artystą Ryhem Paprockim. Sztuka i architektura harmonizują ze sobą. Elementy sztuki wprowadzone do budynków pozwalają mieszkańcom na co dzień obcować z czymś pięknym i niepowtarzalnym.

Wawel Service to firma tworzona przez ludzi wrażliwych artystycznie, angażująca się w promocję polskiej sztuki. Wspólnie z międzynarodowej sławy krakowskim interdyscyplinarnym artystą abstrakcjonistą - Ryszardem "Ryhem" Paprockim, kreuje w swoich apartamentowcach sztukę, która staje się integralną częścią kompozycji budynków i wprowadza niepowtarzalny klimat do każdej inwestycji.

W pierwszej wspólnej realizacji, Ryho Paprocki zaprojektował płaskorzeźby w holach oraz patio wraz z fontanną w naszym apartamentowcu przy ul. Człuchowskiej w Warszawie.

Ryszard Paprocki to artysta malarz i architekt związany z krakowskim środowiskiem artystycznym. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, malarstwem monumentalnym, architekturą wnętrz, rzeźbą i architekturą ogrodów. Uprawia abstrakcjonizm, instalacje. W dorobku ma ponad 20 wystaw indywidualnych. Brał też udział w ponad 30 wystawach zbiorowych.

Więcej o artyście: Ryszard "Ryho" Paprocki

Czytaj również

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque mattis turpis at eros tincidunt, id volutpat sem tempus. Mauris nec leo nec neque pellentesque rutrum. Curabitur interdum nunc sed ex pretium mollis. Pellentesque tincidunt purus a ex vestibulum tincidunt.


Zobacz również