Dodano 18/09/2012

„Budowa Roku 2010” dla Wawel Service

W ubiegły czwartek odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Budowa Roku 2010. Jednym z laureatów była firma Wawel Service, która została nagrodzona za realizację inwestycji Wyspiański Park w Krakowie. Budynek przy ul. Pod Fortem na Krowodrzy od kilku miesięcy walczył o tytuł w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe.

Nagroda w konkursie Budowa Roku 2010 jest dla nas powodem do dumy i wielkiej satysfakcji. To niewątpliwie uhonorowanie pracy architektów i wykonawców, którzy włożyli wiele pracy w realizację projektu Wyspiański Park. Liczymy, że nagroda będzie stanowić najlepszą rekomendację firmy Wawel Service dla naszych przyszłych Klientów - mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

To już XXI edycja prestiżowego konkursu organizowanego przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.  W tym roku do rywalizacji stanęło 49 inwestycji zrealizowanych w 2010 roku, wśród których przyznano nagrody w siedmiu kategoriach. Komisja konkursu oceniała realizacje pod względem rozwiązań konstrukcyjnych i funkcjonalnych, a także nowoczesności, jakości, bezpieczeństwa oraz warunków pracy.

 

Czytaj również

Bezpieczniej, ale drożej – na pytania o rynek mieszkaniowy u progu nowego roku odpowiada Bartłomiej Rzepa- Prezes Spółki Wawel Service.

Czytaj więcej

Zobacz również