Dodano 18/09/2012

‘Mieszkaniowa Marka Roku’ dla Wawel Service

Wawel Service otrzymał tytuł Mieszkaniowej Marki Roku 2011. To już czwarta edycja rankingu, w którym udział biorą firmy deweloperskie, agencje nieruchomości, banki oraz pośrednicy finansowi. W tym roku, w Teatrze Capitol w Warszawie po raz pierwszy odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród wyróżnionym firmom.

Jesteśmy dumni z faktu, iż marka nad którą pracowaliśmy prawie 20 lat jest tak dobrze rozpoznawalna w branży. Wyróżnienie cieszy nas tym bardziej, że pochodzi od samych Klientów, czyli najbardziej obiektywnej grupy odbiorców. W roku ubiegłym otrzymaliśmy równie ważny dla nas tytuł; Najbardziej Zaufanego Dewelopera w Krakowie. Takie sukcesy utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto budować zarówno popularne mieszkania, jak i rozpoznawalną i wiarygodną markę w świadomości naszych klientów – mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

Mieszkaniowa Marka Roku to ranking opracowany przez spółkę Nowy Adres. Respondenci w wieku 25-60 lat pytani byli o spontaniczną oraz wspomaganą rozpoznawalność marki. Badania przeprowadzone zostały w 5 największych miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Trójmieście.

 

 

Czytaj również

W ubiegły czwartek odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Budowa Roku 2010. Jednym z laureatów była firma Wawel Service, która została nagrodzona za realizację inwestycji Wyspiański Park w Krakowie. 

Czytaj więcej

Zobacz również