Dodano 18/09/2012

Apartamenty na Mokotowie – budynek oddany do użytkowania!

Wraz z końcem wakacji  Wawel Service oddał do użytkowania „Apartamenty na Mokotowie” - ekskluzywny budynek mieszkalny zlokalizowany przy ul. Rolnej 179 w Warszawie.

Wawel Service we wrześniu odebrał  pozwolenie na użytkowanie inwestycji „Apartamenty na Mokotowie” położonej przy ul. Rolnej w Warszawie. Pierwsi lokatorzy komfortowego, starannie zaprojektowanego apartamentowca już niedługo będą mogli wprowadzać się do swoich mieszkań.

Pozwolenie na użytkowanie budynku to szczęśliwy finał sporów toczących się wokół warszawskiej inwestycji od 2009 roku. Przypomnijmy: deweloper otrzymał pozwolenie na budowę apartamentowca już w styczniu 2008 roku, jednak w lutym kolejnego roku mieszkańcy sąsiedztwa ul. Rolnej zaskarżyli je do wojewody oraz wojewódzkiego sądu administracyjnego. Mieszkańcy okolicy niesłusznie podważyli warunki zabudowy, na których oparte zostało pozwolenie na budowę. Po wieloletnich perypetiach w sądach kilku instancji, atakach sąsiadów i dzielnicowych stowarzyszeń Wawel Service otrzymał prawomocne i ostateczne pozwolenie na budowę. Decyzja nadająca ostateczność jego finalnej wersji zapadła wiosną 2012 roku. Na jej podstawie inwestycję dokończono oraz zgłoszono do użytkowania. Sytuacja prawna inwestycji została w pełni uregulowana. Dziś obecnym i przyszłym mieszkańcom „Apartamentów na Mokotowie” możemy z dumą pokazać kolejny dokument – pozwolenie na użytkowanie. – komentuje sprawę Grzegorz Zagrabski, współwłaściciel Wawel Service.

Oddane do użytkowania „Apartamenty na Mokotowie” to kameralny obiekt, w którym znajdują się mieszkania o podwyższonym standardzie o metrażach: od 42 do 159 m2. Wszystkie wyposażone w tarasy lub loggie. Na najwyższych kondygnacjach przewidziane zostały mieszkania dwupoziomowe z prywatnymi tarasami. Budynek zaprojektowano na planie dwóch prostokątów co dało możliwość utworzenia zacisznego, otwierającego się w kierunku południowo-zachodnim patio – z bogatą zielenią i elementami małej architektury.  W budynku zastosowano nowoczesne rozwiązania techniczne i szlachetne materiały wykończeniowe: kamień, drewno, szkło, które podkreślają prestiżowy charakter inwestycji.  - Mimo sporów wokół inwestycji, „Apartamenty na Mokotowie” od początku cieszyły się dużym zainteresowaniem Klientów. Choć wiele mieszkań w budynku ma już swoich właścicieli, nabywcom wciąż możemy zaproponować kilka komfortowych i funkcjonalnych lokali w atrakcyjnych cenach – mówi Grzegorz Zagrabski.

W ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania w standardzie deweloperskim oraz lokale wykończone pod klucz. Do dyspozycji mieszkańców jest również architekt wnętrz, który pomoże zaaranżować przestrzeń nowego lokum i nadać mu niepowtarzalny charakter.

Czytaj również

Wawel Service otrzymał tytuł Mieszkaniowej Marki Roku 2011. To już czwarta edycja rankingu, w którym udział biorą firmy deweloperskie, agencje nieruchomości, banki oraz pośrednicy finansowi. 

Czytaj więcej

Zobacz również