Dodano 18/09/2012

Kup mieszkanie z rabatem - Wawel Service na Targach redNet

Serdecznie zapraszamy na jesienną edycję Targów redNet Dom Mieszkanie Wnętrze, które odbędą się  15–16 września w Krakowie. Wawel Service ze swoją specjalną targową ofertą czeka na Państwa przy stoisku nr 15.

Z okazji jesiennej edycji Targów redNet przygotowaliśmy specjalne warunki cenowe i rabaty dla naszych przyszłych Klientów:

Na odwiedzających targowe stoisko Wawel Service będą czekały bony o wartości 5.000 zł na zakup wszystkich mieszkań z naszej szerokiej oferty !

Dodatkowo, wszystkie osoby, które na targach zadeklarują chęć zakupu mieszkania oraz miejsca postojowego, a podpiszą z nami umowę do końca października – przyznamy 10. 000 zł całkowitego rabatu!

Po szczegóły serdecznie zapraszamy do naszego stoiska nr 15.

Targi redNet – idealne miejsce na zakup wymarzonego „M”

Targi redNet to największa impreza targowa w branży nieruchomości w Małopolsce. Regularnie – dwa razy w roku (wiosną i jesienią) gromadzi ponad stu wystawców - deweloperów, agencje nieruchomości, pośredników finansowych, banki, firmy z  branży wyposażenia wnętrz oraz z sektora budowy domów. Udział w targiredNet daje możliwość skorzystania z niespotykanych poza targami preferencyjnych warunków finansowania nowego "M".

Zapraszamy!

Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE
31 marca-1 kwietnia 2012 r., godz. 10-17
Hala Targi w Krakowie (ul. Centralna 41a)
Ceny biletów: 10 zł/pojedynczy, 15 zł/rodzinny

Darmowy bilet na Targi można pobrać tutaj.

Czytaj również

Wawel Service oddał do użytkowania „Apartamenty na Mokotowie” - ekskluzywny apartamentowiec zlokalizowany przy ul. Rolnej  w Warszawie.

Czytaj więcej

Zobacz również