Dodano 16/03/2015

Kto pobije ich rekord?

Piotr Kijanka, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service:

- Dysponujemy bankiem ziemi, pozwalającym na wybudowanie mieszkań o powierzchni blisko 120 tys. mkw. W 2015 roku zamierzamy wprowadzić do sprzedaży co najmniej pięć nowych inwestycji, z których cztery zlokalizowane będą w Krakowie, a jedna w Warszawie.

Już w kwietniu br. w Krakowie rusza budowa kompleksu mieszkaniowego Zawiła na Klinach. W inwestycji znajdą się 84 mieszkania o powierzchni od 34 do 78 mkw. w cenie od 5000 zł za mkw. Przewidziany jest tu garaż podziemny i lokale handlowo- usługowe na parterze w budynku.

W tym roku mamy w planach również rozpoczęcie budowy inwestycji wielorodzinnej w pobliżu hali widowiskowo - sportowej Tauron Arena Kraków. Budynki wielorodzinne powstaną także w Białym Prądniku oraz Nowej Hucie, w której mieszkania będą dostępne w programie "MdM". Więcej informacji na temat tych projektów podamy na przełomie kwietnia i maja.

Ponadto chcemy ruszyć w Warszawie z budową kameralnej inwestycji przy ul. Owsianej 9 na Pradze Południe. Na parterze inwestycji znajdzie się część usługowa, na pierwszym piętrze - biurowa, a na wyższych kondygnacjach będą mieszkania.

 

Źródło: Rzeczpospolita

 

Czytaj również

Spółka Wawel Service sprzedała w 2014 roku 255 lokali w Krakowie i Warszawie (podpisane umowy deweloperskie z pominięciem przyjętych rezerwacji). W 2015 roku deweloper zamierza wprowadzić do sprzedaży trzy projekty w Krakowie i jeden w Warszawie.

Czytaj więcej

Zobacz również