Dodano 18/09/2012

Tablica ogłoszeń - nietypowa akcja Wawel Service

Chcesz sprzedać swoje stare mieszkanie i zamienić je na nowe? Wawel Service postanowił ułatwić swoim klientom ten długotrwały i męczący proces. Propozycja dewelopera to niestandardowy nośnik - plakat, który równocześnie spełnia funkcję tablicy prywatnych ogłoszeń sprzedaży nieruchomości oraz reklamy nowych inwestycji, jakie można znaleźć w ofercie dewelopera.

Na czym dokładnie polega pomysł? Klient, chcący sprzedać swoje stare mieszkanie, przykleja własne ogłoszenie na specjalnie wyznaczonym miejscu tablicy i wysyła sms o treści „sprzedam” do doradcy Wawel Service. Deweloper w przeciągu kilku chwil kontaktuje się z zainteresowanym, aby ustalić szczegóły współpracy. Równocześnie, na tym samym nośniku zamieszczona jest aktualna oferta nowych mieszkań w inwestycjach Wawel Service. Nabywca składając własną ofertę sprzedaży, w tym samym czasie wybiera lokum, na które chciałby zamienić starą nieruchomość. Ponadto, zamieszczając ogłoszenie w często odwiedzanych przez przechodniów miejscach, zwiększa swoje szanse na szybkie znalezienie kupca.

W Wawel Service cenimy wygodę i oszczędność czasu, dlatego wspieramy Klientów w całym procesie sprzedaży i kupna mieszkania. Akcja to kontynuacja programu „Zamień stare na nowe”, skierowanego do osób pragnących sfinansować zakup nowego mieszkania w wybranej inwestycji Wawel Service ze środków uzyskanych dzięki sprzedaży dotychczas posiadanego lokum. Głównym założeniem jest zapewnienie klientom profesjonalnej pomocy przy korzystnej sprzedaży nieruchomości, uzyskaniu wkładu własnego i kredytu na nowe mieszkanie. – tłumaczy Rafał Krzywda z Wawel Service, pomysłodawca akcji. - Tablice ogłoszeń ułatwiają kontakt z doradcą i przyśpieszą cały proces. - dodaje.

Nietypowa akcja to część kampanii „Wawel Service – deweloper kompleksowy”. Nazwa kampanii jest adekwatna - obszar działalności Wawel Service obejmuje bowiem całość operacji na rynku nieruchomości. W ramach jednej firmy, klienci oprócz możliwości nabycia nieruchomości z rynku pierwotnego, mogą z pomocą pośrednika nieruchomości zbyć zajmowany przez siebie dotychczas lokal, zamienić stare mieszkanie na nowe, skorzystać z usługi kompleksowego doradztwa kredytowego, a nawet liczyć na pomoc architekta w projektowaniu i aranżacji wnętrz nowego lokum.

Czytaj również

Zapraszamy na jesienną edycję Targów redNet Dom Mieszkanie Wnętrze. Wawel Service ze swoją specjalną targową ofertą czeka przy stoisku nr 15.

Czytaj więcej

Zobacz również