Dodano 11/09/2012

Po urlopie idź na targi!

Już w ten weekend ( 8–9 września ) w Krakowie w hali PTG Sokół odbędzie się pierwsza po wakacjach giełda nieruchomości. Swój udział zapowiedziało już ponad 50 wystawców – deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i doradców kredytowych.

Organizatorzy  94. Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań zapowiadają promocje, premiery i ogromną ilość mieszkań do wyboru. Firma Wawel Service serdecznie zaprasza gości do odwiedzenia firmowego stoiska - nr 22!

Jesienne miesiące to ostatnia szansa dla osób, chcących uzyskać rządową dopłatę do kredytu w ramach programu „Rodzina na Swoim. Wawel Service posiada w swojej ofercie funkcjonalne mieszkania objęte programem. Po szczegóły zapraszamy na nasze stoisko.

Podczas giełdy zaprezentujemy również naszą najnowszą ofertę „Zamieszkaj na większym”. Program skierowany do osób, które posiadają już mieszkanie i chcą zamienić je na nowe w  wybranej inwestycji Wawel Service. - – mówi Piotr Kijanka, Dyrektor Działu Sprzedaży Wawel Service. - W taki sposób można np. nabyć mieszkania w naszej kameralnej inwestycji przy ul. Mochnackiego w Krakowie. dodaje.

Goście 94. Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań będą mogli porozmawiać z prawnikami, doradcami kredytowymi oraz otrzymać darmowe katalogi. Wstęp ma giełdę jest wolny.

 

Serdecznie zapraszamy na stoisko Wawel Service nr 22!

 

94. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Hala PTG Sokół

ul. Piłsudskiego 27, Krakowów

Sobota (8 września) od godziny 10:00 do 17:00

Niedziela (9 września) od godziny 10:00 do 16:00

Czytaj również

Wawel Service chcąc ułatwić Klientom kontakt ze swoimi doradcami - zaprasza na otwarte soboty w biurach sprzedaży. W lipcu Wawel Service zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia biura sprzedaży przy krakowskich inwestycjach.

Czytaj więcej

Zobacz również