Dodano 14/10/2013

Wawel Service inwestuje na Czyżynach

Firma Wawel Service rozpoczyna budowę nowej inwestycji na krakowskich Czyżynach. Deweloper wybuduje w tej lokalizacji nowoczesny budynek wielorodzinny mieszczący 48 funkcjonalnych mieszkań.

Najnowsza inwestycja Wawel Service przy ul. Wężyka 10 na krakowskich Czyżynach to kameralny budynek mieszkalny, który wkrótce stanie się nowym domem dla 48 rodzin. W projekcie przewidziano jasne i funkcjonalne mieszkania: 2- i 3 - pokojowe, z możliwością łączenia sąsiadujących ze sobą lokali. W ofercie znajdą się mieszkania o powierzchni od 44 do 65 mkw. Wszystkie posiać będą balkony.

Zastosowanie przy projektowaniu elewacji plastycznych środków wyrazu, takich jak kolorowe tynki i balustrady sprawi, że inwestycja będzie estetyczna i miła dla oka. Projektując budynek nie zapomniano o posiadaczach samochodów – przewidziano tu wielostanowiskowy garaż podziemny, w którym oprócz miejsc parkingowych znajdą się również komórki lokatorskie.

- Mimo że, Wężyka 10 to pierwsza inwestycja Wawel Service na krakowskich Czyżynach, wcale nie jesteśmy zaskoczeni faktem, że od początku cieszy się ona dużą popularnością wśród naszych Klientów. Kilka lokali zostało już zarezerwowanych, ale wiele funkcjonalnych, jasnych mieszkań wciąż czeka na swoich przyszłych mieszkańców – przekonuje Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży Wawel Service.

Na uwagę zasługują przede wszystkim atrakcyjne ceny mieszkań, które rozpoczynają się już od 4 999 zł za m2.

Wizualizacja 1

 

Najnowsza inwestycja Wawel Service przy ul. Wężyka 10 na krakowskich Czyżynach to kameralny budynek mieszkalny, który wkrótce stanie się nowym domem dla 48 rodzin.

Do atutów inwestycji należy również lokalizacja, która gwarantuje dogodne połączenia komunikacyjne poprzez szereg linii tramwajowych i autobusowych zarówno przy al. Pokoju, jak i przy al. Jana Pawła II . Ponadto, bliskość uczelni wyższych oraz bogata infrastruktura osiedla na czele z centrum handlowym „Czyżyny” mają zagwarantować mieszkańcom Wężyka 10 wysoki komfort życia.

 

Źródło: eGospodarka.pl

Czytaj również

Wbrew powszechnym opiniom, budowa domu energooszczędnego zgodnego z wytycznymi NFOŚiGW nie kosztuje dużo więcej niż standardowego domu. Ponadto potencjalni nabywcy mogą dodatkowo wyposażyć domy w rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Czytaj więcej

Zobacz również