Dodano 11/09/2012

Borkowska – setne mieszkanie sprzedane!

Miło nam poinformować, że w sierpniu br. sprzedane zostało setne mieszkanie w ofercie inwestycji Borkowska na krakowskich Klinach. Nabywcom gratulujemy dobrego wyboru, a jeszcze niezdecydowanych zapraszamy do wizyty w naszym biurze sprzedaży!

W sierpniu sprzedało się setne mieszkanie ze 143 budowanych w ramach VII etapu realizowanego obecnie przy ul. Borkowskiej na Klinach w Krakowie. Inwestycja Borkowska od początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nabywców. Chętnych na zamieszkanie w tej lokalizacji jest sporo, ale w naszej ofercie wciąż pozostaje wiele wolnych, atrakcyjnych mieszkań o różnych układach i metrażach. Serdecznie zapraszam do biura sprzedaży. -  mówi Patrycja Korzonek,  Specjalista ds. Sprzedaży, która sprzedała setne mieszkanie w inwestycji Borkowska.

Borkowska – bezpiecznie i komfortowo

Inwestycja Borkowska to 3 nowoczesne, czterokondygnacyjne budynki mieszkalne oraz Klinika na Klinach - kompleks usług medycznych. Przemyślany układ ciągów spacerowych, dziedzińce wypełnione zielenią, place zabaw dla dzieci oraz wydzielone ogródki przyległe do mieszkań usytuowanych na parterze, zaprojektowane zostały tak, aby mieszkało się tutaj bezpiecznie i komfortowo. Projektując budynki mieszkalne nie zapomniano o posiadaczach samochodów – przewidziano tu wielostanowiskowe garaże podziemne.

Osiedle Borkowska zlokalizowane jest w pięknym zakątku Krakowa – na Klinach. Skoncentrowana w tym miejscu nowa zabudowa zapewnia przyjazne sąsiedztwo i rozbudowaną infrastrukturę miejską ze sklepami, przedszkolem, szkołą publiczną i prywatną, szkołą języków obcych, gabinetami lekarskimi i pięknym parkiem. W pobliżu osiedla znajdują się również atrakcyjne tereny rekreacyjne: Tyniecki Park Krajobrazowy oraz Kryspinów.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat inwestycji Wawel Service - Borkowska?

Sprawdź tutaj lub zadzwoń: tel. (12) 431 83 00

Czytaj również

„Zamieszkaj na większym” to oferta skierowana do osób, które posiadają mieszkanie i chcą zamienić je na nowe w wybranej inwestycji Wawel Service, ale nie mają odpowiedniej zdolności kredytowej.

Czytaj więcej

Zobacz również