Dodano 21/08/2012

Wawel Service rozwija sieć biur pośrednictwa i poszukuje pracowników

Wawel Service rozwija sieć lokalnych biur pośrednictwa w Krakowie i poszukuje agentów nieruchomości do nowych placówek.

Bezsprzecznie cenimy wygodę i oszczędność czasu, dlatego chcemy wspierać naszych Klientów nie tylko w procesie sprzedaży i kupna mieszkania. Chcemy również ułatwić im kontakt z naszymi doradcami.

Coraz większe zainteresowanie usługami i powiększająca się oferta lokali skłoniły Wawel Service do rozszerzenia sieci biur pośrednictwa nieruchomości w Krakowie.Docelowo powstanie aż 6 nowych placówek regionalnych Wawel Service w różnych lokalizacjach miasta!

W związku ze zwiększaniem ilości biur pośrednictwa poszukujemy osób chętnych do pracy w nowych placówkach. Rekrutacja jest już rozpoczęta, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Szczegóły oferty można znaleźć na naszej stronie internetową w zakładce praca.

Aplikacje proszę wysyłać na adres: praca@taniemieszkania.pl . W tytule wpisz imię i nazwisko oraz stanowisko - agent nieruchomości.

Czytaj również

Oferta mieszkaniowa w Warszawie jest szeroka – ale propozycje deweloperów są sobie nierówne. Czym się kierować, wybierając swoje wymarzone mieszkanie? Inwestycja Świetlików Bemowo, której niepowtarzalny charakter nadał artysta Ryszard „Ryho” Paprocki.

Czytaj więcej

Zobacz również