Dodano 30/10/2012

Dni otwarte „Apartamentów na Mokotowie"

W weekend odbędą się dni otwarte „Apartamentów na Mokotowie".Będzie można obejrzeć gotowe mieszkania i liczyć na rabaty.

W weekend  w godz. 10-17 będzie można zobaczyć, jak wygląda inwestycja „Apartamenty na Mokotowie" przy ul. Rolnej 179. Odwiedzający zobaczą gotowe mieszkania w stanie deweloperskim.

Podczas dni otwartych na odwiedzających czekać będą konsultanci Wawel Service, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją. Dodatkowo klienci będą mogli porozmawiać z doradcą finansowym, określić swoją zdolność kredytową i poznać przybliżoną wysokość rat za wybrane mieszkanie.

Ci, którzy przyjdą na dni otwarte, będą mieli też możliwość skorzystania z rabatu nawet do 20 proc.

 
 

„Apartamenty na Mokotowie" to obiekt, w którym znajdują się mieszkania o podwyższonym standardzie. Do sprzedania pozostało jeszcze 19 lokali o metrażach od 42 do 159 m kw.Wszystkie wyposażone są w tarasy lub loggie. Na najwyższych kondygnacjach przewidziane zostały mieszkania dwupoziomowe z prywatnymi tarasami.

Budynek zaprojektowany na planie dwóch prostokątów otwiera się w kierunku południowo-zachodnim na zielony dziedziniec. W podziemiach znajduje się garaż z miejscami postojowymi dla mieszkańców i ich gości, oraz komórki lokatorskie. W budynku są dwie windy komunikujące ze sobą wszystkie kondygnacje. Zapewniona jest też całodobowa ochrona.

W ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania w standardzie deweloperskim oraz lokale wykończone pod klucz. Do dyspozycji mieszkańców jest również architekt wnętrz, który pomoże zaaranżować przestrzeń nowego lokum i nadać mu niepowtarzalny charakter.

Źródło : Życie Warszawy

Czytaj również

We wrześniu Wawel Service oddał do użytkowania "Apartamenty na Mokotowie" - ekskluzywny budynek mieszkalny, który znajduje się przy ul. Rolnej 179 w Warszawie. Pierwsi lokatorzy komfortowego, starannie zaprojektowanego apartamentowca już niedługo będą mogli wprowadzać się do swoich mieszkań.

Czytaj więcej

Zobacz również