Dodano 21/08/2012

„Rodzina na swoim” w ofercie Wawel Service

Ten rok to ostatnia szansa dla osób, chcących uzyskać rządową dopłatę do kredytu hipotecznego w ramach programu „Rodzina na swoim”. Wawel Service również ma w swojej ofercie atrakcyjne mieszkania z dopłatą od państwa!

Program „Rodzina na swoim” ma umożliwić młodym małżeństwom, osobom samotnie wychowującym dzieci lub singlom, zakup mieszkania na kredyt z dopłatą z budżetu państwa. Dopłata stanowi równowartość 50% kosztów odsetek przez pierwsze 8 lat spłaty kredytu.  Wadą programu jest to, że kończy się w 2012 roku.

Żeby zdążyć spokojnie skorzystać z dopłat, warto zainteresować się ofertami nieruchomości dużo wcześniej! Wawel Service oferuje swoim Klientom atrakcyjne, funkcjonalne mieszkania w ramach programu "Rodzina na swoim" w warszawskich i krakowskich inwestycjach. Sprawdź naszą ofertę!

W celu uzyskania szerszych informacji na temat oferty Wawel Service oraz programu „Rodzina na swoim”  zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Czytaj również

Wawel Service rozwija sieć lokalnych biur pośrednictwa w Krakowie i poszukuje agentów nieruchomości do nowych placówek.  Docelowo powstanie aż 6 nowych placówek regionalnych Wawel Service w różnych lokalizacjach miasta!

Czytaj więcej

Zobacz również