Dodano 25/06/2012

Nowa inwestycja Wawel Service przy ul. Mochnackiego

Osiedle Mochnackiego powstanie w atrakcyjnej lokalizacji - u zbiegu ulic Mochnackiego i Zmartwychwstania Pańskiego na Woli Duchackiej. Nowoczesny kompleks mieszkaniowy będzie składał się z dwóch trzypiętrowych, starannie zaprojektowanych budynków wraz z wielostanowiskowym parkingiem podziemnym. 

W każdym z domów zaprojektowano dwie klatki schodowe prowadzące do funkcjonalnych, jasnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach i układach. W ofercie znajdą się zarówno małe lokale o powierzchni około 30 m2, jak i duże, dwupoziomowe mieszkania (około 95 m2) na górnych kondygnacjach. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a część tych, znajdujących się na parterze - zielone tarasy do indywidualnego zagospodarowania i aranżacji. 

Inwestycja przy Mochnackiego od początku cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Kilka apartamentów zostało już zarezerwowanych i sprzedanych, ale wiele funkcjonalnych, jasnych mieszkań wciąż czeka na swoich przyszłych mieszkańców – mówi  Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży Wawel Service. 

Ceny zależą od wielkości apartamentu oraz piętra. Komfortowe mieszkanie w tej inwestycji można nabyć już od 5 899 zł/ m2! 

W najbliższej okolicy dominuje niska zabudowa mieszkalna, która wraz z rozbudowaną infrastrukturą miejską i bliskością terenów zielonych stworzy przyjazne miejsce do życia dla całej rodziny. Lokalizacja inwestycji charakteryzuje się bardzo dobrą dostępnością komunikacyjną z Centrum, a wyjazd z miasta ułatwia z kolei doskonałe połączenie z obwodnicą i autostradą.

Źródło: http://rynekpierwotny.com/wiadomosci/newsy-od-deweloperow/nowa-inwestycja-wawel-service-przy-ul-mochnackiego,560/

Czytaj również

Ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkaniowego lub domu jednorodzinnego, skrótowo nazywaną ustawą deweloperską, przyjęta została przez Sejm 16 września 2011 roku. Jej głównym założeniem jest zmniejszenie ryzyka związanego z zakupem nieruchomości od dewelopera…

Czytaj więcej

Zobacz również