Dodano 25/06/2012

Wawel Service buduje Osiedle Mochnackiego w Krakowie

Firma Wawel Service właśnie rusza z budową kameralnego osiedla przy ul. Mochnackiego, na Woli Duchackiej w Krakowie. Deweloper chce postawić w tej lokalizacji dwa nowoczesne budynki mieszczące około 70 funkcjonalnych mieszkań.

Osiedle Mochnackiego powstanie w atrakcyjnej lokalizacji - u zbiegu ulic Mochnackiego i Zmartwychwstania Pańskiego na Woli Duchackiej. Nowoczesny kompleks mieszkaniowy będzie składał się z dwóch trzypiętrowych, starannie zaprojektowanych budynków wraz z wielostanowiskowym parkingiem podziemnym. 

W każdym z domów zaprojektowano dwie klatki schodowe prowadzące do funkcjonalnych, jasnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach i układach. W ofercie znajdą się zarówno małe lokale o powierzchni około 30 m2, jak i duże, dwupoziomowe mieszkania (około 95 m2) na górnych kondygnacjach. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a część tych, znajdujących się na parterze - zielone tarasy do indywidualnego zagospodarowania i aranżacji. 

- Inwestycja przy Mochnackiego od początku cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Kilka apartamentów zostało już zarezerwowanych i sprzedanych, ale wiele funkcjonalnych, jasnych mieszkań wciąż czeka na swoich przyszłych mieszkańców – mówi Piotr Kijanka, Dyrektor ds. Sprzedaży Wawel Service. 

Ceny zależą od wielkości apartamentu oraz piętra. Komfortowe mieszkanie w tej inwestycji można nabyć już od 5 899 zł/ m2.

W najbliższej okolicy dominuje niska zabudowa mieszkalna, która wraz z rozbudowaną infrastrukturą miejską i bliskością terenów zielonych ma stworzyć przyjazne miejsce do życia dla całej rodziny. Lokalizacja inwestycji charakteryzuje się bardzo dobrą dostępnością komunikacyjną z Centrum, a wyjazd z miasta ułatwia z kolei dogodne połączenie z obwodnicą i autostradą. 

tytuł : Wawel Service buduje Osiedle Mochnackiego w Krakowie
oprac. : Aleksandra Baranowska-Skimina / eGospodarka.pl
http://www.nieruchomosci.egospodarka.pl/80332,Wawel-Service-buduje-Osiedle-Mochnackiego-w-Krakowie,1,79,1.html

Czytaj również

Firma Wawel Service właśnie rusza z budową kameralnego osiedla przy ul. Mochnackiego, na Woli Duchackiej w Krakowie. Deweloper chce postawić w tej lokalizacji dwa nowoczesne budynki mieszczące około 70 funkcjonalnych mieszkań.

Czytaj więcej

Zobacz również