Dodano 02/02/2017

Małopolskie Targi Ślubne z Wawel Service

Walentynki tuż tuż. Miłosna aura unosi się w powietrzu. A to sprzyja zakochaniu. Lubimy ten stan. A jeszcze bardziej lubimy patrzeć na szczęśliwych ludzi.

Dlatego 5 lutego pojawimy się na XXXI Małopolskich Targach Ślubnych w Centrum Handlowym Chemobudowa przy ul. Stanisława Klimeckiego 14. W godzinach 10-17 zapraszamy na stoisko Wawel Service.

Nasi eksperci przygotowali dla Młodych Par specjalną ofertę. Będą czekać na  pytania i chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości w kwestii kupna mieszkania. To jednak nie wszystko. Wawel Service ma dla zakochanych niespodziankę – voucher na 5 tys. zł na wymarzone mieszkanie.

 

Czytaj również

Miły nam poinformować, że Wawel Service rozpoczyna sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji. „Apartamenty przy Wiśniewskiego” to kameralny, 14-mieszkaniowy budynek w samym sercu Ruczaju. Mieszkańców zaskoczy zielenią i spokojem, ponieważ powstanie w otoczeniu domków jednorodzinnych. Wysoki standard wykończenia i funkcjonalne aranżacje mieszkań, a także ogrody i tarasy z widokiem na Klasztor Kamedułów oraz Przegorzały zapewnią wysoki komfort życia.

Czytaj więcej

Zobacz również