Dodano 21/08/2012

„Dom dla Każdego” na Targach Sacro Expo w Kielcach

W dniach 18-20 czerwca 2012 odbyły się targi SACRO EXPO w Kielcach.  Odwiedzający Targi mogli zapoznać się z innowacyjną inwestycją Wawel Service „Dom dla Każdego” w Michałowicach i Niepołomicach pod Krakowem.

PRO-ECO INVEST S.A. wzięło udział w wydarzeniu: "Technologie energooszczędne w budownictwie sakralnym" oraz w Pasażu Energetycznym firmowanym przez GLOBE ENERGIA, organizowanego w ramach targów Sacro Expo.

Podczas targów na stoisku PRO-ECO INVEST S.A. zaprezentowano inwestycję Wawel Service „Domy dla Każdego” – osiedle domów energooszczędnych wykonanych w innowacyjnej technologii ze spienionego polistyrenu (Neoporu®), które mieści się  Niepołomicach i Michałowicach pod Krakowem.

System wznoszenia domów ze spienionego polistyrenu (Neoporu®) opiera się na wykorzystaniu innowacyjnej technologii, dzięki której całkowicie wyeliminowano typowe materiały budowlane – cegłę i beton. Architektura, konstrukcja oraz rozwiązania instalacyjne domów energooszczędnych z Neoporu® pozwalają na zredukowanie ilości zużywanej energii cieplnej, zmniejszenie kosztów eksploatacji oraz czasu i kosztów budowy - w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań - www.domdlakazdego.info

Sacro Expo to jedyna w tej skali impreza w Polsce skierowana do inwestorów kościelnych. W tym roku blisko 5 tys. gości z 18 krajów odwiedziło Międzynarodową Wystawę Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów. Gościem tegorocznej wystawy był kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski, który odwiedził również nasze targowe stoisko.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z naszym udziałem : www.sacroenergia.pl  


Szukasz informacji na temat inwestycji Wawel Service „Dom dla Każdego”? Sprawdź tutaj:  www.domdlakazdego.info

Czytaj również

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, a do tego – fachowa pomoc specjalistów, którzy podpowiedzą, jak interesująco zagospodarować przestrzeń. Wawel Service we współpracy z Creative Design proponuje swoim warszawskim Klientom darmowy projekt aranżacji mieszkania.

Czytaj więcej

Zobacz również