Dodano 21/11/2016

Nie czekaj do stycznia, zarezerwuj mieszkanie w programie MDM już dziś!

Chociaż pierwsza pula pieniędzy na program MDM 2017 została rozdysponowana już w lipcu tego roku, to dla wszystkich zainteresowanych jeszcze nic straconego. Uruchomienie kolejnego dofinansowania własnego M przewidziane jest bowiem na początek stycznia 2017 roku. Osoby pragnące wziąć udział w rządowym programie dopłat mogą już dziś, po uprzednim kontakcie z doradcami sprzedaży Wawel Service, skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej dla klientów dewelopera i zarezerwować wymarzone mieszkanie.

„W naszej firmie niezwykle cenimy sobie kontakt z klientami. Chcąc zapewnić im pełny komfort oferujemy możliwość zarezerwowania wybranego mieszkania już teraz i dajemy dodatkowy czas na uzyskanie funduszy potrzebnych na jego zakup. Oferta mieszkań objętych programem Mieszkanie dla Młodych dostępna jest pod adresem www.taniemieszkania.pl i u naszych doradców sprzedaży. Ponieważ wnioski będzie można składać dopiero po 1 stycznia, rezerwacja będzie obowiązywać do czasu decyzji o przyznaniu środków. Jednak o dofinansowanie trzeba będzie starać się jak najszybciej. Do rozdysponowania od stycznia 2017 roku pozostało jedynie 50% z puli dopłat przewidzianych na ten rok. Postanowiliśmy więc dodatkowo umożliwić naszym klientom skorzystanie z pomocy naszych doradców w skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Dzięki ich pomocy nasi klienci swoje wnioski będą mogli złożyć już 2 stycznia”– tłumaczy Adrian Potoczek, dyrektor sprzedaży Wawel Service.

W chwili obecnej nadal przyjmowane są wnioski na dopłaty w roku 2018. Warto również wiedzieć, że uczestnicy programu Mieszkanie dla Młodych mogą ubiegać się o dotacje w wysokości nawet do 30% wartości mieszkania.

Czytaj również

Zapraszamy do nowego biura sprzedaży na terenie inwestycji „Białoprądnicka”

Czytaj więcej

Zobacz również