Dodano 03/11/2016

Wawel Service Małopolskim Liderem Przedsiębiorczości Społecznej

27 października 2016 roku w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w VI edycji konkursu o tytuł Małopolskiego Lidera Przedsiębiorczości Społecznej. W kategorii „Przedsiębiorca wspierający rozwój ekonomii społecznej” nagrodę otrzymała firma Wawel Service. To kolejne prestiżowe wyróżnienie przyznane w tym roku krakowskiemu deweloperowi.

W konkursie, którego pomysłodawcą jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, nagradzane są firmy z obszaru Małopolski, których działanie wykracza poza sferę biznesową. Tegoroczna edycja konkursu przyniosła nagrodę firmie Wawel Service. Krakowski deweloper został doceniony przed jury w kategorii „Przedsiębiorca wspierający rozwój ekonomii społecznej”.

Nominowane w tej kategorii mogą być firmy, które w swojej działalności łączą realizację celów biznesowych z aktywnością społeczną. Wawel Service rekomendację do konkursu otrzymał od Klubu Żeglarskiego HORN Kraków, który aktywnie wspiera w podejmowanych inicjatywach społecznych. Na uroczystej gali statuetkę z rąk jury odebrał Bogusław Maciaś, prezes Wawel Service.

„Nagroda w konkursie o tytuł Małopolskiego Lidera Przedsiębiorczości Społecznej to dla nas wielkie wyróżnienie. Po  otrzymanym niedawno wyróżnieniu dla najbardziej efektywnego energetycznie krakowskiego dewelopera, został doceniony również nasz wkład w rozwój ekonomii społecznej. Jest to efekt wielkiego zaangażowania wszystkich osób związanych z firmą, którym zależy na tym aby rozwijała się ona w sposób świadomy i dojrzały. Obecnie nie da się prowadzić jakiegokolwiek biznesu pomijając potrzeby społeczeństwa. W Wawel Service doskonale o tym wiemy, dlatego zależy nam na wspieraniu dynamicznego rozwoju zarówno Krakowa jak i całego województwa małopolskiego. Dalej pragniemy działać w sposób społecznie odpowiedzialny, a tym samym dołożyć cegiełkę do końcowego sukcesu Małopolski i jej mieszkańców” ­– komentuje Bogusław Maciaś.

 

 

Czytaj również

Już w najbliższy weekend zapraszamy Was na 117. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań! Szczegóły znajdziecie pod adresem:http://www.gielda.sbdim.pl/ Do zobaczenia! :)

Czytaj więcej

Zobacz również