Dodano 30/08/2016

Ostatni Dzień Wakacji na Przystani KŻ Horn

W Wawel Service przykładamy dużą wagę do wspierania i propagowania sportu oraz zdrowego stylu życia, zwłaszcza wśród najmłodszych. Właśnie dlatego od lat współpracujemy z Klubem Żeglarskim HORN Kraków, z którym wspólnie podejmujemy inicjatywy mające na celu kształtowanie odpowiednich postaw wśród młodych ludzi. Zaszczepiamy w nich pasję do sportu i miłość nie tylko do żeglarstwa, ale wszelkiej aktywności fizycznej. Jesteśmy również sponsorem strategicznym szkolnego klubu sportu i turystki Glosator. To między innymi dzięki naszemu wsparciu klub organizuje liczne wyjazdy i obozy sportowe, na czym korzystają także utalentowani młodzi sportowcy.

Dlatego jako przyjaciele Klubu Żeglarskiego HORN Kraków i partnerzy zbliżającego się wydarzenia, serdecznie zapraszamy Was na wspólne spędzenie ostatniego dnia wakacji! Pożegnajmy lato razem, na przystani KŻ HORN, żeglując i świetnie się bawiąc. Obiecujemy, że nie zabraknie też sportowej rywalizacji i miejsca na relaks. Spotkanie rozpoczynamy 31 sierpnia już o godz. 14.00

Czytaj również

Choć w powietrzu czuć jeszcze lato – już na początku września w Krakowie rozpocznie się festyn, symbolicznie rozpoczynający sezon jesienny. Doskonale znana wszystkim mieszkańcom miasta „Jesień Kurdwanów” potrwa od 3 do 4 września. Weekendowa impreza od lat przyciąga gości z całego regionu. Co zaoferuje nam tym razem?

Czytaj więcej

Zobacz również