Dodano 01/06/2016

HALSZKI 28A JUŻ ODDANA DO UŻYTKU!

O INWESTYCJI

Halszki 28A to nowoczesny wielorodzinny budynek, który powstawał z zastosowaniem najnowszych trendów w budownictwie energooszczędnym. Dzięki nim może być eksploatowany przy mniejszym niż w przypadku tradycyjnego budownictwa zużyciu energii. Co istotne – mieszkania pod adresem Halszki 28A są także wolne od pyłów i alergenów, co tworzy doskonały mikroklimat wnętrz. Dodatkowym atutem jest to, że inwestycja spełnia standardy budynków energooszczędnych, co wpływa na wyższy komfort życia, ponieważ rozwiązania zastosowane w mieszkaniach pozwalają nie tylko lepiej kontrolować ich funkcjonowanie, ale także relaksować się bez zmartwień o nadmierne comiesięczne rachunki.

Na pięciu kondygnacjach inwestycji znalazły się 94 funkcjonalne mieszkania o wygodnych rozkładach i powierzchniach od 30 do 80 mkw. Wszystkie wyposażone są w balkony, a mieszkania usytuowane na parterze w ogródki do samodzielnej aranżacji. Przewidziano także podziemny parking wraz z miejscami garażowymi oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. W inwestycji zainstalowano cichobieżną windę łącząca garaż oraz wszystkie piętra budynku. Dodatkowo w podziemiach znajdują się komórki lokatorskie.

 

ATRAKCYJNA LOKALIZACJA 

Jedną z największych zalet Halszki 28A jest jej dogodne położenie. W środkowej części osiedla rozciąga się bowiem Park Kurdwanowski o powierzchni ponad 4,2 ha. Ze względu na obecność placu zabaw dla dzieci, parkowych alejek czy ławek, jest on doskonałym miejscem na weekendowy odpoczynek lub wieczorne spacery. Położenie inwestycji sprzyja ponadto dobrej komunikacji z centrum Krakowa m.in. ze względu na połączenie Linią Szybkiego Tramwaju. Równie komfortowy jest dojazd samochodem oraz transport autobusowy z wieloma dogodnymi połączeniami.

Osiedle posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę sportową, gastronomiczną oraz handlowo-usługową. Mieszkańcy mogą korzystać z kortów tenisowych, boisk sportowych, basenu oraz zadaszonego centrum sportowego. Dodatkowo w okolicy inwestycji znajdują się: dom kultury, poczta, banki, niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, sklepy, hipermarkety, dyskonty i punkty usługowe. Co istotne zwłaszcza dla rodziców – na Kurdwanowie znajduje się również przedszkole.

 

Czytaj również

W dniu 7 maja Wawel Service wraz z Leroy Merlin zaprasza na Dzień Otwarty, podczas którego będzie można dowiedzieć się o nowych, obecnie realizowanych, a także już gotowych do odbioru inwestycjach dewelopera, zadać pytania ekspertom oraz otrzymać atrakcyjne rabaty na zakup mieszkania. Akcja odbędzie się w krakowskich lokalizacjach Leroy Merlin.

Czytaj więcej

Zobacz również