Dodano 26/04/2016

Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycja "Tomcia Palucha"

Zamieszkaj w nowoczesnym osiedlu „Tomcia Palucha” w dynamicznie rozwijającym się Ursusie! Ceny mieszkań rozpoczynają się już od 6415 złotych za metr. Mieszkania dostępne są w ramach programu MdM. Dla pierwszych klientów – nawet do 5 proc. zniżki!

„Tomcia Palucha” to 6-cio kondygnacyjny budynek, ze 111 mieszkaniami o metrażach od 29 do 74 m2 . Przewidziano w nim garaż podziemny ze 134 miejscami parkingowymi, kilkanaście naziemnych miejsc postojowych orz komórki lokatorskie. Każde mieszkanie wyposażone będzie w balkon, a mieszkania na parterze będą gwarantowały dostęp do ogródków o powierzchniach od 14 do 94 m2. Teren osiedla będzie oświetlony i zaprojektowany z uwzględnieniem bogatych połaci zieleni oraz placu zabaw dla najmłodszych.

Rozpoczęcie budowy zaplanowano już na wiosnę 2016. Dobre skomunikowanie inwestycji ze Śródmieściem i  biznesową częścią Mokotowa dzięki kolei miejskiej, a jednocześnie spokojny charakter okolicy sprawiają, że „Tomcia Palucha” będzie idealnym miejscem do życia.

 

Czytaj również

Kochani! Już w ten weekend zapraszamy Was na wyjatkowe Targi "Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE". 

Czytaj więcej

Zobacz również