Dodano 01/02/2016

Ruszyła sprzedaż najnowszej inwestycji - Wawel Service stawia na Katowice!

 

Inwestycja będzie się składać z czterech budynków mieszkalnych („A”, „B” „C” oraz „D”). Na powierzchni ok. 12 000 m2 łącznie znajdzie się 242 lokali mieszkalnych. W budynku „A” przewidziano 65 mieszkań oraz 1 lokal usługowy. Lokali 2-pokojowych znajdzie się tam 38, zaś 3-pokojowych 27. Z kolei w budynkach „B”, „C” i „D” mieszkań będzie po 40.

„Wawel Service w ciągu dwóch dekad działalności zgromadziło pokaźne grono zadowolonych klientów. Przyczyniły się do tego nasze udane projekty przeprowadzone m.in. na rynku krakowskim oraz warszawskim. Tym razem postanowiliśmy kontynuować nasze sukcesy na jednym z najbardziej obiecujących rynków mieszkaniowych, czyli w Katowicach. Nasza nowa inwestycja jest odpowiedzią na aktualne potrzeby mieszkaniowe osób ze Śląska. Jesteśmy pewni, że zarówno „Bytkowska Park” jak i nasza elastyczna oferta przekonają do zakupu wielu nabywców. Kluczowym czynnikiem przy dokonywaniu wyborów mieszkaniowych są bowiem kwestie ekonomiczne, a te są u nas na najwyższym poziomie korzyści dla klienta. Tanie w utrzymaniu mieszkania i programy rabatowe to już u nas standard” – mówi Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service.

Budynki zaprojektowano z punktami usługowymi na parterze, infrastrukturą techniczną i drogową. Poza funkcją mieszkalną przewidziane są również funkcje pomocnicze takie jak: garaże podziemne z 200 miejscami parkingowymi oraz pomieszczenia techniczne i gospodarcze. W granicach terenu inwestycji projektuje się 52 miejsca postojowe naziemne. Partery segmentów A, B i C budynku dostępne są z chodnika bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych. Garaż podziemny oraz wszystkie kondygnacje  skomunikowane są windami osobowymi dostosowanymi do transportu osób niepełnosprawnych.

„Największą zaletą inwestycji jest przede wszystkim jej lokalizacja. Otoczenie terenów zielonych, bliskość do najważniejszych punktów miasta oraz dobra komunikacja sprawiają, że nasza inwestycja to prawdziwa konkurencja dla lokalnych deweloperów. Warto zaznaczyć, że w bliskim sąsiedztwie budynku znajdują się Park Śląski oraz Lasek Bytkowski, które zapewnią nie tylko przyjazny widok z okien, ale i aktywny wypoczynek na łonie natury. Ponadto na terenie dzielnicy czeka na przyszłych lokatorów rozbudowana infrastruktura kulturalno-rozrywkowa.. W pobliżu znajdują się m.in.: Ogród Zoologiczny, Stadion Śląski, Planetarium, prężnie działający dom kultury "Józefinka", a także kościoły, liczne supermarkety, klimatyczne targowisko, szpital im. Stanisława Leszczyńskiego oraz zabytkowa Kolonia Alfred. Znajdujący się nieopodal Wydział Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego sprawia, że „Bytkowska Park” jest też świetnym miejscem dla studentów oraz inwestorów” – podsumowuje Adrian Potoczek.

Więcej o nowej inwestycji i ofercie Wawel Service będzie można dowiedzieć się już 6 i 7 lutego na Targach Nieruchomości w MCK Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w godz. 10.00 – 16.00. 

Czytaj również

Dziękujemy za wyróżnienie! 

Czytaj więcej

Zobacz również