Dodano 03/09/2015

Lema 24 – nowa inwestycja Wawel Service

 

Kameralny charakter, nowoczesne materiały i atrakcyjna lokalizacja – to elementy, które charakteryzują naszą najnowszą inwestycję. Budynek przy Lema 24 powstanie w sąsiedztwie największego krakowskiego parku otaczającego halę Tauron Arena Kraków, między Aleją Pokoju, a ulicami Mogilską i Lema. W budynku znajdzie się 96 mieszkań o metrażach od 28,99 do 78,83 m2. Ceny mieszkań w inwestycji Lema 24 zaczynają się już od 5600 zł za m2. Wszyscy lokatorzy inwestycji będą mogli cieszyć się przestronnymi balkonami lub loggiami.

Lema 24 posiadać będzie pięć kondygnacji naziemnych oraz jedną kondygnację podziemną, w której znajdować się będzie garaż z miejscami postojowymi oraz kompleks komórek lokatorskich. Dla potencjalnych nabywców czekać będzie 96 mieszkań. Dodatkowo, na zewnątrz przewidziano ogólnodostępne miejsca postojowe. Parter zostanie z kolei przeznaczony na lokale usługowe. W pobliżu znajdzie się również plac zabaw dla najmłodszych lokatorów.

Nieruchomości zlokalizowane w naszej najnowszej inwestycji Lema 24, będą dostępne w ramach nowego programu „Kompas Korzyści”. Cenimy indywidualne podejście do naszych klientów i chcemy oferować im najlepsze promocje skrojone ma miarę ich potrzeb. Teraz jest to łatwiejsze dzięki „Kompasowi Korzyści”, który umożliwia nam adresowanie promocji do wielu istotnych grup docelowych jednocześnie. 

Inwestycja Lema zlokalizowana zostanie w dzielnicy Dąbie, w centralnej części Krakowa. Od strony północno-wschodniej będzie przylegać do drogi z chodnikiem i ścieżką rowerową wzdłuż ul. Stanisława Lema. W niedalekiej odległości znajdują się Bulwary Wiślane, hala widowiskowo-sportowa Tauron Arena Kraków, Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema, Staw Dąbski oraz Park przy Akademii Wychowania Fizycznego. Teren jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum oraz innymi częściami Krakowa. Lokalizacja umożliwia szybki dostęp do szkół, przedszkoli oraz ośrodków zdrowia. W okolicy znajduje się basen wraz z centrum rekreacyjnym, a w odległości ok. 3 km – Park Wodny i Multikino. W sąsiedztwie usytuowane są liczne punkty handlowo-usługowe, w tym CH Plaza i M1.

Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2017 roku. 

Czytaj również

Otwieramy drzwi swojej inwestycji Halszki 28A podczas festynu „Jesień Kurdwanów”. To idealna okazja nie tylko na miłe spędzenie wolnego czasu, ale także na znalezienie swojego wymarzonego mieszkania.

Czytaj więcej

Zobacz również