Dodano 02/09/2015

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie podczas "Jesieni Kurdwanów" – otwieramy drzwi Halszki 28A

W tym roku wszystkie osoby, zainteresowane kupnem mieszkania na Kurdwanowie i tym samym chcące dołączyć do kurdwanowskiej wspólnoty, Wawel Service zaprasza na dni otwarte w swojej inwestycji Halszki 28A. Już w najbliższy weekend 5 i 6 września w Krakowie odbędzie się festyn, który przekona wszystkich uczestników, że Kurdwanów to dzielnica wyjątkowo przyjazna swoim mieszkańcom. „Jesień Kurdwanów 2015” to już 22. edycja corocznej zabawy mieszkańców oraz sympatyków osiedla, w której bierze udział nawet kilkanaście tysięcy ludzi.

Podczas imprezy w godz. 10 – 16 każdy zainteresowany będzie mógł obejrzeć mieszkania zlokalizowane pod adresem Halszki 28A. Cechą szczególną nieruchomości jest przede wszystkim jej energooszczędność. Zastosowane w mieszkaniach systemy rekuperacji oraz izolacji termicznej, pozwalają zaoszczędzić lokatorom nawet do 30 proc. na comiesięcznych rachunkach. To niewątpliwie wyróżnia Halszki 28A spośród innych nieruchomości w tej dzielnicy. Nowoczesne i komfortowe mieszkania o powierzchniach od 30 do 80 msą miejscem o idealnym mikroklimacie wnętrza, który sprzyja alergikom. Dodatkowym atutem inwestycji jest łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury osiedlowej, punktów usługowych, sklepów, centrów medycznych, szkół, przedszkoli, etc. 

Czytaj również

Wawel Service startuje z autorskim programem „Kompas Korzyści” - kup mieszkanie  i sam wybierz promocję, która będzie dla Ciebie najbardziej korzystna! 

Czytaj więcej

Zobacz również