Dodano 21/08/2015

"Przy Solipskiej" - nowa inwestycja w Warszawie

Inwestycja położona będzie przy skrzyżowaniu ulic Solipska i Batalionu AK „Włochy”. Mieszkania usytuowane na parterze będą miały dostęp do ogródków (od 27 m2 do nawet 168m2), a te na wyższych poziomach wyposażone będą w balkony. Ceny mieszkań wahają się od 7200 do 8000 złotych za m2.

Niski budynek doskonale wkomponuje się w istniejącą, jednorodzinną zabudowę dzielnicy Włochy. Dla wygody mieszkańców w budynku zainstalowana będzie winda, a na posesji powstanie parking naziemny.

Niepodważalnym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Z jednej strony oferuje ona bliskość do centrum Warszawy (8 km do Pałacu Kultury i Nauki), a także idealne połączenie z ważnymi punktami komunikacji krajowej i międzynarodowej (6,6 km do lotniska Chopina, 8 km do Dworca Warszawa Zachodnia, 8 km do Dworca Centralnego). Z drugiej zaś strony, „Przy Solipskiej” to nieruchomość z dala od zgiełku. Jej usytuowanie zapewnia otoczenie terenów zielonych, dzięki czemu jest idealnym miejscem dla osób potrzebujących ciszy oraz bliskości z naturą. Według planów zagospodarowania przestrzennego w okolicy nie powstaną żadne obiekty przemysłowe oraz drogi ekspresowe czy szybkiego ruchu.

Prace budowlane rozpoczną się już niedługo, a termin realizacji zaplanowano na koniec 2016 roku.

Czytaj również

Wawel Service specjalnie dla dziennika "Rzeczpospolita" komentuje rynek deweloperski i mieszkaniowy w Krakowie. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej

Zobacz również