Dodano 22/06/2015

Piasta Park - nowa inwestycja już w sprzedaży

Prezentujemy Piasta Park – nową inwestycję w otoczeniu zieleni i ?terenów rekreacyjnych, z doskonałym dostępem do komunikacji i przyjaznej infrastruktury osiedlowej. Sprzedaż mieszkań ruszyła!

U zbiegu ulic Piasta Kołodzieja i Ognistych Wici w Mistrzejowicach powstaje Piasta Park, wielorodzinny kompleks mieszkaniowy, ulokowany w sąsiedztwie pięknego parku rekreacyjnego otaczającego Fort „Mistrzejowice”. W pobliżu inwestycji znajdują się ścieżki do spacerów i joggingu, boiska sportowe oraz place zabaw dla dzieci.

W dziewięciopiętrowym budynku znajdą się 224 mieszkania 1-, 2-, i 3-pokojowe z loggiami oraz tarasami. Mieszkańcy dobrze doświetlonych, nowocześnie zaprojektowanych lokali będą mogli cieszyć się pięknym widokiem na park. Budynek swoim kształtem utworzy literę U z otwarciem w kierunku południowym. Wewnątrz dziedzińca powstanie rekreacyjna, zielona przestrzeń dla mieszkańców.

Na parterze inwestycji znajdą się lokale usługowe oraz mieszkania z przydomowymi ogródkami. W części podziemnej zaplanowano wielostanowiskowy garaż. Dla wygody mieszkańców w budynku zostaną zamontowane nowoczesne, cichobieżne windy. Dodatkowo w podziemiach znajdą się komórki lokatorskie.

Piasta Park to doskonałe miejsce dla osób, które cenią spokój i kontakt z naturą, z jednoczesnym  zachowaniem wszelkich udogodnień, jakie daje rozbudowana infrastruktura osiedlowa oraz doskonała komunikacja.

W niedalekiej odległości znajdują się m.in. Zbiornik Wodny Zesławice, Planty Bieńczyckie oraz  Batowice. W okolicy znaleźć można liczne punkty usługowe, takie jak supermarkety, gabinety stomatologiczne, apteka i wiele innych. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do szkół, przedszkoli oraz ośrodków zdrowia - wraz z leżącym w sąsiedztwie szpitalem im. Rydygiera.

Niektóre mieszkania w inwestycji będą dostępne w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”. Ceny już od 3999 zł/m2.

Wierzymy, że inwestycja Piasta Park spotka się z Państwa zainteresowaniem i entuzjazmem! Prace budowlane rozpoczną się po wakacjach, termin realizacji zaplanowano na 2017 rok.

 

Zapraszamy na Dni Otwarte w Leroy Merlin (Bonarka, Czyżyny, Modlniczka)

27 czerwca o godz. 10.00 – 17.00

 

Piasta Park. Dowiedz się więcej uKonsultanta Wawel Service

Sprawdź szczegóły oferty: http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/piasta-park

Czytaj również

Już tylko tydzień pozostał do zakończenia niezwykle atrakcyjnej promocji "wakacje kredytowe - 0%". 

Czytaj więcej

Zobacz również