Dodano 22/05/2015

„Dom dla Każdego” wygrywa w ogólnopolskim rankingu inwestycji deweloperskich otodom.pl

Z przyjemnością informujemy, że nasza inwestycja „Dom dla Każdego”  znajdująca się w podkrakowskich Michałowicach zwyciężyła spośród 340 projektów zgłoszonych w organizowanym przez serwis otodom.pl rankingu inwestycji deweloperskich. Wyróżnienie cieszy tym bardziej, że o wyniku plebiscytu decydowali internauci, czyli potencjalni nabywcy nowych mieszkań. Nagrodę w kategorii „Inwestycje marzeń” w imieniu całej Spółki Wawel Service odebrał wiceprezes zarządu Pan Grzegorz Zagrabski.

Ranking portalu otodom.pl odbył się już po raz trzeci. Tegoroczna edycja była wyjątkowa pod względem liczby oddanych głosów w plebiscycie. W zwycięskiej kategorii „Inwestycja marzeń” zagłosowało aż 280 tysięcy internautów. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 21 maja w Warszawie.

Dziękujemy za głosy.
Zarząd i pracownicy Wawel Service

Czytaj również

W dzielnicy Kliny, w otoczeniu zieleni, powstaje kameralny budynek wielorodzinny. Zawiła to idealne miejsce do zamieszkania dla osób poszukujących ciszy i dobrego połączenia z centrum miasta. Budowa inwestycji rozpocznie się w II kwartale 2015 r.

 

Czytaj więcej

Zobacz również