Dodano 02/04/2015

Dni Otwarte inwestycji Apartamenty Sowiniec

Zapraszamy do odwiedzenia luksusowej inwestycji Apartamenty Sowiniec na krakowskiej Woli Justowskiej, przy ul. Wiosennej. W weekend - 11 i 12 kwietnia zaplanowaliśmy tu Dni Otwarte.

W ten weekend (11 i 12 kwietnia), w godzinach od 10.00 – 17.00 klienci zainteresowani zakupem mieszkania będą mogli zobaczyć, jak wygląda inwestycja Apartamenty Sowiniec, usytuowana ok. 2 kilometry od Willi Decjusza. Na odwiedzających czekać będą eksperci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania związane z inwestycją, doradca kredytowy oraz architekt wnętrz.

Deweloper przygotował dla gości specjalną promocję – projekt aranżacji tarasu lub ogrodu gratis. Warunkiem jest rezerwacja apartamentu w trakcie Dni Otwartych!

 

Apartamenty Sowiniec to propozycja skierowana do ludzi, którzy szukają nie tylko dobrej lokalizacji i niebanalnej architektury, ale przede wszystkim nieograniczonej przestrzeni – w pełni swojego miejsca. O tym, jak będą wykończone wnętrza nabywcy mogą zdecydować sami, a inwestor zrealizuje ten pomysł - w cenie każdego apartamentu zawarty jest dodatkowo projekt wykończenia oraz aranżacji wnętrz.

W każdym domu znajdzie się do 6 jedno- i dwupoziomowych apartamentów o metrażach od 63 do 185 mkw. Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają dodatkową kondygnację w przyziemiu oraz własny ogród japoński, a lokale na poddaszu - taras. Większość apartamentów posiada również pomieszczenia przeznaczone na siłownię, domową salkę fitness lub pokój SPA.

Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany. Przewidziano tu miejsca postojowe dla samochodów i rowerów na poziomie parteru. Dni Otwarte stwarzają najlepszą okazję, by poczuć klimat inwestycji Apartamenty Sowiniec osobiście!

 

Dni Otwarte inwestycji Apartamenty Sowiniec:

11 -12 kwietnia 2015 r., godz. 10.00 – 17.00

Kraków, Wola Justowska, ul. Wiosenna 6 N / 2

www.apartamentysowiniec.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Czytaj również

28 marca odwiedź Dzień Otwarty osiedla energooszczędnych Domów dla Każdego w Michałowicach i na własne oczy zobacz dom, który oszczędza dla Ciebie!

Czytaj więcej

Zobacz również