Dodano 02/04/2015

Wężyka 10 – mieszkania gotowe do odbioru!

1 kwietnia br., Wawel Service uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Wężyka 10 w Krakowie. Lokale są już gotowe do zamieszkania.

Oddana do użytkowania Wężyka 10 to jedna z pierwszych inwestycji wielorodzinnych w mieście wyposażona w kolektory słoneczne, umiejscowione na dachu budynku. Przyszli nabywcy mogą od razu po zakupie przystąpić do odbioru mieszkania, a w krótkim czasie również do przeprowadzki.

Inwestycja zlokalizowana jest w Czyżynach.

Większość mieszkań została sprzedana jeszcze przed oddaniem inwestycji do użytkownia.Na przyszłych właścicieli czeka tu jeszcze siedem wolnych mieszkań:

Sprawdź szczegóły!

Dodatkową zachętą jest energooszczędność budynku. Kolektory słoneczne zimą pozwolą oszczędzić do 50%, latem zaś w 100% pokryć zapotrzebowanie na ciepłą wodę użytkową. W okresie jesienno – zimowym, gdy słońca będzie mniej system wesprze instalacja c.o. zasilana z wysokosprawnej kotłowni gazowej kondensacyjnej.

Położenie Wężyka 10 gwarantuje doskonałe połączenia komunikacyjne poprzez szereg linii tramwajowych i autobusowych zarówno przy al. Pokoju, jak i przy al. Jana Pawła II. Bliskość szkół wyższych (AWF, Politechnika Krakowska) oraz Krakowskiego Parku Technologicznego.

Więcej informacji na: http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/wezyka

Czytaj również

Zapraszamy do odwiedzenia luksusowej inwestycji Apartamenty Sowiniec na krakowskiej Woli Justowskiej, przy ul. Wiosennej. W weekend - 11 i 12 kwietnia zaplanowaliśmy tu Dni Otwarte.

Czytaj więcej

Zobacz również