Dodano 21/11/2014

EKO – PROMOCJA: Kup mieszkanie energooszczędne i otrzymaj AGD w prezencie

Energooszczędne inwestycje Wawel Service zostały objęte atrakcyjną promocją! W cenie nieruchomości można otrzymać bon na energooszczędne AGD!

Dla każdego nabywcy Wawel Service przygotował  „EKO PREZENT DO EKO MIESZKANIA”  - bon na zakup energooszczędnych sprzętów AGD o wartości 5.000 zł. Bon przekazywany zostanie nabywcy przy odbiorze mieszkania , a promocja trwa do końca roku 2014.

Promocją objęte zostały krakowskie energooszczędne inwestycje wielorodzinne: Borkowska B1 i B2 na Klinach, Halszki 28A zlokalizowana na Kurdwanowie oraz osiedle energooszczędnych domów jednorodzinnych „Dom dla Każdego” w Michałowicach pod Krakowem.

Borkowska B1 i B2 oraz Halszki 28A posiadają bardzo szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanych metrażach: od 30-metrowych kawalerek, do obszernych, nawet 4-pokojowych apartamentów o powierzchniach ok. 80 m2. „Domy dla Każdego” wolnostojące lub w zabudowie bliźniaczej mają powierzchnię - 102 m2.  Każdy, kto szuka wymarzonego miejsca do zamieszkania z pewnością znajdzie w ofercie Wawel Service odpowiedni dla siebie lokal.

Aby skontaktować się z deweloperem i otrzymać listę mieszkań objętych ofertą promocyjną, wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej lub odwiedzić Biuro Sprzedaży:

Plac na Groblach 21
31-101 Kraków

 


Serdecznie zapraszamy!

Czytaj również

18 – 19 października, Klub Żeglarski Horn Kraków oraz Stowarzyszenie Ekologia i Żagle wraz z Polskim Związkiem Żeglarskim organizują Zespołowe Mistrzostwa Małopolski w klasie optimist oraz dni otwarte przystani Horn. Wawel Service wspiera to wydarzenie.

Czytaj więcej

Zobacz również