Dodano 16/10/2014

Zapraszamy na Dni Otwartej Przystani!

W najbliższy weekend, 18 – 19 października  br., w godz. 12:00 – 14:00, Klub Żeglarski Horn Kraków oraz Stowarzyszenie Ekologia i Żagle wraz z Polskim Związkiem Żeglarskim organizują Zespołowe Mistrzostwa Małopolski w klasie optimist oraz dni otwarte przystani Horn. Wawel Service wspiera to wydarzenie.

Gośćmi honorowymi weekendu będą olimpijczycy z Londynu – załoga 49-er Łukasz Przybytek i Paweł Kołodziński. W programie przewidziano m. in zapoznanie się z budową łódki, podstawowym nazewnictwem, pokazy żeglowania na sucho i udział w wyścigu żeglarskim. Oprócz tego, każdy, kto będzie miał ochotę, będzie mógł sprawdzić swoje siły w prowadzeniu łódki. Przewidziano medale, upominki i dyplomy.

Imprezę sponsorują: Polski Związek Żeglarski, MSiT, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, deweloper Wawel Service oraz Horn i Stowarzyszenie Ekologia i Żagle.

Serdecznie zapraszamy!

Kraków, Zalew Bagry

18-19.10. 2014 r.

Przypominamy również, że w dniach 18 – 19 października odbędą się Małopolskie Targi Mieszkań i Domów oraz Dzień Otwarty inwestycji Wężyka 10 na Czyżynach (18 października). Zapraszamy!

Czytaj również

Halszki 28A to kolejna inwestycja Wawel Service, która pozytywnie przeszła proces weryfikacji NFOŚiGW. Nasi Klienci mogą skorzystać z dopłaty do kredytu na zakup energooszczędnego mieszkania - w wysokości 11 000 zł!

Czytaj więcej

Zobacz również