Dodano 08/10/2014

Halszki 28A zakwalifikowana do dopłat NFOŚiGW

Halszki 28A to kolejna inwestycja Wawel Service, która pozytywnie przeszła proces weryfikacji NFOŚiGW. Nasi Klienci mogą skorzystać z dopłaty do kredytu na zakup energooszczędnego mieszkania - w wysokości 11 000 zł!

Inwestycja Halszki 28 to nowoczesny, energooszczędny wielorodzinny budynek mieszkalny. Znajdą się tutaj 94 mieszkania o powierzchniach od 30 do 80 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale w tym pięciokondygnacyjnym budynku posiadać będą balkony, a mieszkania usytuowane na parterze – ogródki. Projektując inwestycję nie zapomniano o posiadaczach samochodów - przewidziano tu podziemny parking wraz z miejscami garażowymi oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. W inwestycji zainstalowana zostanie również cichobieżne windy łącząca garaż oraz wszystkie piętra budynku. Dodatkowo w podziemiach inwestycji zostaną zlokalizowane komórki lokatorskie.

Warto podkreślić, że zainteresowani zakupem mieszkania w energooszczędnym budynku mogą starać się o dopłaty do kredytu hipotecznego, w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Bezzwrotna dopłata do kredytu hipotecznego wynosi 11 tys. złotych.

Energooszczędne mieszkania przy ul. Halszki 28A poprzez zastosowane rozwiązania projektowe i techniczne będą eksploatowane przy mniejszym, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zużyciu energii. W inwestycji zostanie zainstalowany system rekuperacji, czyli odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego na zewnątrz budynku. Oznacza to nie tylko mniejsze koszty utrzymania lokum (o ponad 30%), ale także większy komfort - mieszkanie wolne od alergenów oraz doskonały mikroklimat wnętrz zimą i latem. Roczne zużycie energii, jak informują inwestorzy nie będzie przekraczać 40 kWh na 1 mkw.

Halszki 28A powstanie u zbiegu ulic Halszki i Wysłouchów na krakowskim Kurdwanowie. To jedna z ciekawszych lokalizacji pod względem skomunikowania z resztą miasta. Mieszkańcy tej części Krakowa korzystają z doskonale rozwiniętej infrastruktury osiedlowej, nie brakuje tu również miejsc dla miłośników przyrody i aktywności sportowej. 

Ceny zaczynają się już od 4999 zł/mkw. Termin oddania inwestycji: I kwartał 2016 roku. 

 

Więcej na: http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/halszki-28a-etap-ii

Czytaj również

11 października zapraszamy na piknik do ogrodu przy ul. Zielony Dół na Woli Justowskiej. Będzie można spróbować charytatywnej szarlotki, kupić produkty od rolników i lokalnych wytwórców, wziąć udział w warsztatach oraz zapewnić maluchom moc atrakcji.

Czytaj więcej

Zobacz również