Dodano 03/10/2014

Promocja Student na swoim - Dzień Otwarty Wężyka 10

Zaczynasz studia? Jesteś studentem? W tą sobotę przyjdź na Dzień Otwarty inwestycji Wężyka 10, kup mieszkanie, a my opłacimy Twój czynsz za wynajem, aż do przeprowadzki!

Pomyśl o swojej przyszłości! Już dziś zainwestuj we własne M! Ceny wynajmu w Krakowie wahają się od 700 zł do nawet 1500 zł. Po co płacić za najem, skoro rata kredytu może wynosić nawet mniej?

Zamień akademik na mieszkanie

…a po studiach będziesz u siebie!

Każdy, kto do 31 października 2014 r. zdecyduje się kupić mieszkanie w energooszczędnej inwestycji Wężyka 10 w Czyżynach, otrzyma gwarancję, że pokryjemy za niego opłaty za czynsz aż do czasu przeprowadzki do nowego lokum! 

Kup mieszkanie teraz, a my opłacimy Twój czynsz za wynajem, aż do przeprowadzki!

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty:

18 października 2014 r, godz. 10:00 - 17:00

Biuro Budowy, ul. Wężyka 10, Kraków (Czyżyny)

 

Wężyka 10 - inwestycja wyposażona w kolektory słoneczne

Wężyka 10 w krakowskich Czyżynach to kameralny budynek mieszkalny, który wkrótce stanie się domem dla 48 rodzin. W projekcie przewidziano mieszkania: 2- i 3 - pokojowe, o powierzchni od 44 do 65 mkw. Wszystkie posiadać będą balkony, a te zlokalizowane na parterze - przydomowe ogródki.

Zastosowanie plastycznych środków wyrazu, takich jak kolorowe tynki i balustrady sprawi, że inwestycja będzie estetyczna i miła dla oka. Przewidziano wielostanowiskowy garaż podziemny, w którym oprócz miejsc parkingowych znajdą się również komórki lokatorskie. Inwestycja wyposażona zostanie w nowoczesną, cichobieżną windę.

Wężyka 10 to pierwsza inwestycja wielorodzinna w Krakowie, wyposażona w kolektory słoneczne. Urządzenia te z powodzeniem dostarczą energię cieplną potrzebną do ogrzewania wody użytkowej. Dzięki temu mieszkania będą tańsze w eksploatacji a koszty przygotowania ciepłej wody użytkowej niższe. Budynek wyposażony zostanie w instalację c.o. zasilaną z wysokosprawnej kotłowni gazowej kondensacyjnej.

To idealna oferta nie tylko dla rodzin z dziećmi oraz osób pragnących nabyć swoje pierwsze mieszkanie. Bliskość szkół wyższych (AWF, Politechnika Krakowska) oraz miejsc pracy na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego sprawia, że zakup mieszkania przy ul. Wężyka to doskonała lokata kapitału!

Wiecej: http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/wezyka

Czytaj również

Miło nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni przez trzy prestiżowe tytuły prasowe Gazetę Finansową, magazyn Home&Market oraz Gentleman tytułem „Przyjazny Deweloper 2013”.

Czytaj więcej

Zobacz również